Yangın Kapısı Satışı

0
1029

Yangın Kapısı Satışı, Yangın kapıları, kapı kolu contası ve çerçevesi olarak bir bütün olarak test edilmelidir. Tüm bu unsurların uyumlu ve düzgün çalışması çok önemlidir. Yangın kapıları, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri ve cezaevleri kamu alanlarında inşa edilmiştir. İsteğe bağlı bile değil. Yangın kapıları tek olarak iki tür kanat yangın kapıları ve Çift Kanat yangın kapıları ayrılır. Tek kanatlı yangın kapıları diğerlerinden daha fazla özelliktedir. Yangın kapıları da kendi özelliklerine göre isimlerini almak.

Yangın Kapısı

Yangın kapıları, ısıya karşı direnç derecesine göre 30 ila 120 arasında bir değer alarak yapılır. Tek kanatlı yangın kapıları farklı özelliklere sahiptir. Bunlara 3 destek kemeri, konsantre taş yünü, kapı kanatlarında yangın alçıpan dahildir. Elektrostatik boyama istenilen renkte mümkündür, panik çubuğu ve hidrolik kapatıcı veya yay menteşesi mevcuttur. Ücretsiz danışma hattımız, Beylikdüzü sakinlerinin ateşten haberdar olmasını sağlamak için günün her saatinde hizmet vermektedir.

Yangın Kapısı Satışı

Yangın kapıları, başka bir deyişle, acil çıkışlar olarak bilinir. Binaların Yangın Koruma Yönetmeliği Aralık 2007’de Resmi Gazetede yayınlandı. Yönetmelik yürürlüğe girmesiyle, İtfaiye otel, alışveriş merkezleri, konut siteleri, hastaneler, sinema ve tiyatro gibi sosyal faaliyetlerin yapıldığı kültür merkezlerinde zorunlu hale geldi. Belediye artık yangın kapıları ve merdivenler olmadan çizimleri projelendirmek için onay ve lisans vermiyor. Yangın Merdivenleri genellikle binaların arkasında veya yanında bulunur.

Yangın Kapısı Satışı Hizmetleri

Bazen ana cadde veya yoğun sokaklarda ve üç tarafta bitişik binalarda bulunan işyerlerinde ön cephede yangın Merdivenleri koymak uygun değildir. Yoğun ve yoğun bir sokakta yangın çıkışının doğasına aykırıdır. Bu tür binalarda makaralı yangın Merdivenleri kullanılır. Yangın Merdivenleri, birinci kata kadar tanıdık bir şekilde Z tipi modeline monte edilir ve birinci kattan zemin katına iniş, yangın merdivenlerini yuvarlayarak sağlanır. Binaların iç koridorlarında yangın kapılarının ölçümleri, ışıklı işaretlerin yönünde yangın kapıları yön gösterir. Bu ışıklı göstergeler pil ve elektrik kesilir bile devre olmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here