Xiaomi, LG, Asus, Sony ve Lenovo Ekran Değişimi Hizmetleri

0
19

Xiaomi Ekran Değişimi, İstanbul da ikamet ediyorsanız ancak işinizden dolayı gelemiyorsanız veya şehir dışında ikamet ediyorsanız lütfen arızalı telefonunuzu bize ulaştığınızda size en yakın anlaşmaya sahip olduğumuz nakliye şirketine teslim edin aynı gün tamir edip size geri göndeririz. ekran değişikliklerinden ve diğer tüm teknik onarımlardan memnun değilseniz bir parça değişikliği veya geri ödeme yapacağız.

Xiaomi Ekran Değişimi

LG Ekran Değişimi, Değerli müşterilerimiz için yaptığımız her şeyden memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Xiaomi Mi Mix ekran değişikliği uzman teknisyenlerimiz tarafından büyük bir özenle değiştirilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Xiaomi Mi Mix ekran değiştikten sonra işlem sırasında herhangi bir sorun yaşamadan ekranınızı kullanmaya devam edecektir. Değiştirdiğimiz tüm ekranlar 1 ay garanti için Ovato Teknik tarafından karşılanmaktadır.

LG Ekran Değişimi

Asus Ekran Değişimi, Cihazınız değiştirdiğimiz parçalar üzerindeki yetkisiz parazit etkisi ve sıvı alımı nedeniyle  kalacaktır. Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ? Ekran değiştirme süresi marka ve modele göre değişir. Ortalama ekran değişim sürelerimiz 60 dakika ile 120 dakika arasındadır. Xiaomi Mix ekran değişim verilerim silindi mi ? Ekran değişikliği sırasında telefonunuzda resim müziği vb. Belgelerinizde herhangi bir veri kaybı yaşamayacaksınız.

Asus Ekran Değişimi

Sony Ekran Değişimi, Ancak İstanbul da ikamet etmiyorsunuz ya da gelmek için zamanınız olmayanlar kargo ile gönderiler yaparken sözleştiğimiz bankaların EFT HAVALE veya Atm lerini yapabilirler. Sony Xperia XZ ekran kırık cam kırık bazı veya tüm dokunmatik ekran iç ekran bir mola sonucu yazdırmaz ekrana gelmiyor değişiklik yapılması gerekiyor. Telefon ekranınız bozulduğunda ekran görüntülenmeyebilir ancak bu telefonunuzun çalışmadığı anlamına gelmez en azından bazı ışıklar bazen yalnızca ekranın arızalı olduğunu düşünüyorsanız yanar.

Sony Ekran Değişimi

Lenovo Ekran Değişimi, Ama telefonunuz da çeşitli arızalara neden olabilir anakart üzerinde fiziksel bir hasar olabilir. Telefonunuzun etkisini tespit etmek kolaydır çünkü ekranınız dışarıda görünür ancak anakatrtınızda arızalar için ilk Asus teknik servis birimi telefonunuzu incelemelidir. Buna ek olarak Asus telefon fiyat farklılıklarınızın ekranını değiştirmek istediğinizde modele göre değişiklik gösterebilir.aşağıdaki listede telefonunuzun ekran değişikliğinin fiyatlarını görebilirsiniz. bizimle listelenmeyen modeller için WhatsApp veya telefon numaralarına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Lenovo Ekran Değişimi

Telefonunuzu düzeltmeden önce aşağıdaki whatsapp iletişim hattından merak ettiğiniz soruları bize sorabilirsiniz. Biz olası bir kaza sonucu ekran değiştirme veya cep telefonu tamir için ihtiyaç için en iyi Cep Telefonu tamir servisi sağlar. Ayrıca Kadıköy Cep Hastanesi teknisyenlerinin en uygun fiyata yapmasını bekleyeceğiz. Kırık Xiaomi ekran fiyatları Kadıkoy cep Dünya Xiaomi ekran onarım yanı sıra xiaomi şarj sökme onarım xiaomi kamera onarım ve arka kapak değiştirme yapıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here