Uçak Bileti Adana

0
8
Uçak Bileti Adana
Uçak Bileti Adana

Uçak Bileti Adana, Ayrıca havaalanından şehir merkezine ulaşım için havaalanında daha sık kullanılan araç olan minibüs kullanabilirsiniz. Şehir merkezindeki Girne ve Turhan Cemil Beriker bulvarlarını geçen Şehir Merkezi minibüs hattını kullanarak merkezden Şakirpaşa Havaalanı’na gidebilirsiniz. Turhan Cemil Beriker Bulvarını takip ederseniz, yaklaşık 3 kilometre sonra Barış Bulvarına ulaşabilirsiniz. Peace Boulevard sizi havaalanına yönlendiriyor. Şehir merkezinden özel araçlarla havaalanına ulaşmanın yaklaşık on dakika sürer. Havaalanına şehir merkezinden ulaşmanın en hızlı Uçak Bileti Adana ve en ekonomik yollarından biri taksiyle. Fiyata’nın uygun havalimanına otobüsle olmadığı kadar Adana’nın birçok yerinden taksiyle ulaşabilirsiniz. Uluslararası uçuşlara da açık olan Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali 6 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. 1997 yılında İç Hatlar Terminali 1984 yılında hizmete girmiştir. Yolcu potansiyeline rağmen havaalanında çok az alan bulunmaktadır.

Uçak Bileti Adana

Uçak Bileti Adana Uluslararası hatları kullanan yolcular için 2 restoran ve temizlenmiş alanda iki açık büfe var. Terminalde vergiden muaf bir duty free servisi de bulunmaktadır. İç Hatlar Terminali’nde açık büfe ve temizlenmiş alanda bir kafe var. Ancak, 4,5 kilometre uzaklıktaki havalimanından çıkarak Adana’nın ünlü lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz ve havalimanına erken çıkmadan şehre vakit geçirebilirsiniz. Uçak Bileti Adana Avrupa yakasında yer alan İstanbul Atatürk Havalimanı, kentin birçok merkez noktasına taksi, havaalanı servisleri, metro ve otobüsler ve özel hizmetler sunmaktadır. Ayrıca özel arabanızla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezlerine ulaşmak için bir araç seçerken göz önüne alınması gereken en önemli faktörlerden biri trafik durumudur. Özellikle aceleniz olduğunda ve zaman kaybetmek istemiyorsanız, taksi metro, metrobüs gibi belirli noktalardan geldiğinde diğer araçlara geçebilirsiniz.

https://ucuzauc.com.tr/ucak-bileti/1340/adana

Uçak Bileti Adana Böylece yoğun zamanlarda bile hızlı bir şekilde hızlanmaya başlayabilirsiniz. Taksilerden bazılarında kredi kartı var. Fakat kartla ödeme yapmak isterseniz, yolculuğa başlamadan önce kartınızı mutlaka belirtmeniz ve kredi kartınızı geçen arabalardan birini seçmeniz gerekir. Adana havalimanına, Çukurova Bölgesi’ne ve Doğu Akdeniz’in en yoğun yolcu havalimanı trafiğine doğrudan uçuşlarda bulunan Türkiye ve dünyadaki farklı şehirler. 1937’den bu yana hava trafiğine açık olan havaalanı, Adana, Mersin ve Osmaniye gibi şehirleri dış dünyayla birleştiriyor. Uçak Bileti Adana Kentin en merkez noktalarına 4-5 km mesafedeki havalimanına erişim, farklı alternatiflerle çok kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Şehir merkezinde Adana Şakirpaşa Havaalanı’na ulaşmak çok kolaydır. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin otobüs sayısı 135 Çukurova Üniversitesi, Balcalı havaalanına ulaşım yönündedir. Bu otobüsler haftanın her günü sabah 06.00’dan 23.10’a kadar çalışır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here