Toz ve Yaş Boya Sistemleri

0
11

Toz Transfer Sistemleri, boyaların en önemli uygulamaları çok iyi korozyon direnci sağladıkları yeraltı boru hatlarında kullanılan boruların boyanmasıdır. Polyester toz boyalar Polyester toz boyalar dış koşullara karşı dirençleri için mükemmeldir. Ultraviyole ışığa ve ısıya son derece dayanıklıdır. Ancak kimyasal direnç epoksi daha düşüktür. Polyester reçineler diazitler ile dialkollerin Glikoller poliesterifikasyon reaksiyonu ile elde edilir. Glikol asit oranı reaktif terminal grubunun türünü belirler. Termoblok fırının yanına ve arkasına monte edilir. Termoblok yanma hücresi ve alev borularından oluşur.

Toz Boya Yedek Parçaları, Yanma hücresi 310 kalite paslanmaz çelik alev boruları normalleştirilmiş kazan borularında yapılır. Thermoblog un dış yüzeyi taş yünü ile izole edilecek ve elektrostatik toz boya ile boyanmış DKP saçlarıyla kaplanacaktır. Kutu tipi fırınlar gibi yerden yapılmış değil. Fırın tavanına monte edilen palet konveyörüne göre gruplandırılmış ürünler otomatik olarak fırına yönlendirilir. Bu özellik sayesinde yerden kaynaklanan sorunlar giderildi. Birçok endüstride ilk yatırım çelik kapı tarım sektörü masa sandalyesi alüminyum profil çelik dolap elektrik panosu gibi en çok.

Toz Boya Cihazları, izlenen toz boya fırınları ve otomotiv sektöründeki düşük maliyet ve kullanım avantajları nedeniyle tercih edilmektedir. Toz boyalar yaş boyalarının aksine %100 kuru katı film oluşturan malzemelerdir. Fırın panelleri 160 mm kalınlığında 53 kg m3 yoğunluğa sahip taş yünden izole edilmiştir. yanma odası alanı toplam 160mm taş yünü ile izole edilmiştir. Sirkülasyon fanı da 250ºc de kullanım için uygundur. Fırının iç kısmında havayı homojen ve ayarlanabilir tip hava üfleme ağızlarından dağıtan kanallar vardır.

Toz Boya Kabinleri, İşletim sisteminin ilkesine göre kapalı devre hava sirkülasyonu kısa bir süre içinde istenen sıcaklığa gelir. Sıcaklık kontrolü bir dijital termostat tarafından sağlanır ve yakıt tasarrufu maksimum seviyeye tutulur. ISEP Paris Üniversitesi nden mühendislik alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. İki yıl önce Oliver Nulty Containment Service Providers UK Ltd yi Kuran Bay nulty daha önce ıcı Zeneca ve AstraZeneca için 31 yıldır Proje Yöneticisi imalat Müdürü ve baş mühendis olarak çalıştı.

Toz Boya Tabancaları, Astrazeneca dan ayrılmadan önce Macclesfield fabrikasındaki üretim geliştirme bölümünde esnek bir muhafaza sistemi kurdu. Son iki yılda esnek muhafaza sisteminin uygulama alanını genişleten çalışmalar da gerçekleştirdi. Üretim süreçlerinde kullanılabilecek bir çevreleme felsefesi geliştirdi ve çevreleme teknolojisinin pratik uygulamaları hakkında bir eğitim kursu hazırladı. Massimo Golia Bay Massimo Golia ilaç endüstrisinde yirmi yılı aşkın iş deneyimine sahiptir.

Yaş Boya Sistemleri, Şu anda on sekiz yıl önce katıldığı pall Corporation ın İtalyan şubesindeki Biyofarmasötik bölümün Pazarlama yöneticisidir. Bu konumla ilgili olarak filtrasyon ayrışma ve arıtma uygulamalarındaki en son teknoloji ve mevzuatı yakından takip eder. Önde gelen İtalyan ilaç endüstrisi dergilerinde makaleler yayınlıyor ve endüstri ve üniversitede dersler veriyor. ISPE NİN İtalyan şubesinde önemli pozisyonlara sahiptir ve şu anda teslimat şirketleri Komitesinin başkanıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here