Toz Emaye Tabancası ve Kutu Tipi Fırınları

0
14

Kutu Tipi Fırınları, Firmamız başta beyaz eşya sektörü olmak üzere tüm sektörler için anahtar teslimi komple toz emaye sistemleri üretmektedir. Bu sistemde 850 C emaye fırınlar toz emaye kabinler robotlar toz emaye tabancası Yüzey Temizleme hatları toz boya tabancası ve toz boya Merkezi bünyesinde üretilmektedir. Firmamız bu sektörde 70’den fazla referans ve tecrübeye sahip dünya markaları arasında yer almaktadır. İşinize değer katmak için bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alın.

Emaye Tabancası

Emaye Tabancası, bugün 18 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.; Emaye tabancası Toz Boya tabancası Toz Boya Merkezi toz boya otomasyon endüstriyel fırınlar boyama kabinleri ve ön temizleme hatları alanlarında hizmet vermeye devam ediyor ve mevcut pazar payını artırıyor. bugün endüstriyel fırın boyama kabinleri ve ön temizlik hatları alanlarında 18 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermeye ve pazar payını artırmaya devam etmektedir.

Kutu Tipi Fırınları

Emaye Fırını, Özel tasarım ve yüksek kalite güvencesi ile üretilen klasik manuel toz boya cihazları toz boya uygulayıcılarının tüm ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunar. Ayrıca ergonomik tasarımı ve yüksek verimliliği müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlar. Aşınmaya karşı toz kaplama koruması ve görsel olarak güzel görünümlü yüzeyler üretme süreci emaye kaplama hattı kullanılarak gerçekleştirilir.

Emaye Fırını

Kurutma Kabini, Bu makineler iş parçalarını çevre dostu bir şekilde kapatmalarına izin veren çok farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle makinenin türüne bağlı olarak aspiratör ayırıcıları ve dar boğaz fırçaları gerekebilir. Emaye uygulaması; yaş emaye ve toz emaye ikiye ayrılır. Islak emaye uygulaması: ürün üzerinde bol miktarda girinti ve çıkıntı varsa genellikle uygulanır.

Kurutma Kabini

Toz Emaye Ekipmanları, Toz emayenin yapışma özelliklerini göstermediği ürünlerde de görmek mümkündür. Yaş emaye fırınları daldırma tipi yaş emaye dolapları ve sprey tipi yaş emaye dolapları ile desteklenir. Kazan emaye işleminde ıslak emaye ile uygulanır. Kazan iç kısmı emaye karıştırıcılar tarafından desteklenir ve ön ısıtmadan sonra.

Toz Emaye Ekipmanları

Emayenin fırınlarda 850 derece reaksiyonu tamamlaması beklenir. Tünel veya kabin tipi emaye fırınlar soba beyaz eşya ve mutfak eşyaları üretiminde kullanılan doğal gaz veya elektrikli ısıtmalı sistemlerdir. Toz boya fiyatları boya rengine göre farklılık göstermez. Ancak daha az gram paket başına birden fazla gram birkaç alındığında elde edilecek toplam fiyat daha uygun olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here