SEO Nedir Nasıl Yapılır – SEO Teknikleri

0
8
SEO Nedir Nasıl Yapılır
SEO Nedir Nasıl Yapılır

SEO Nedir Nasıl Yapılır, İçerik takviminizi alakalı blog konuları ile doldurmak asla kolay değildir, ancak sık sık web seminerleri üreten şirketler bu sorunla çok daha kolay bir zamana sahiptir. Akıllı pazarlamacılar, web seminerlerinin alt bölümlerini birkaç anlamlı blog gönderisine dönüştürür. Webinarın önemli sayıda soru ve etkileşim toplayan bölümleri, mükemmel bir blog materyali oluşturuyor. Yazma ekibiniz zamana bağlıyorsa, web seminerinizdeki sunum yapan kişi veya başka bir panelist. En iyi alınan web semineri bölümlerine göre bir yazı yazmak isteyebilir.

SEO Nedir Nasıl Yapılır

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Daha sonra yazıları blogunuzda bir misafir blogcu olarak gönderebilir. Konuk yayınları, sunum yapan kişinin kişisel markasına ve konuyla ilgili yetkisine ekleyebilir, bu nedenle bunu yapmaktan mutlu olabilirler. Web seminerlerinin bir avantajı, kitleniz arasında sohbet metinlerinin günlüklerini sağlamalarıdır. Bu konuşmalar genellikle düşünceli soruları ortaya çıkarır. Sektörünüzdeki insanlar tarafından sunulan gerçek soruların bilgisi ile donanarak, şimdi dikkat çekecek olan bilgilendirici soru ve cevap (Q & A) içeriği yaratabilirsiniz. İçeriğinizdeki gerçek soruları yanıtlamak oldukça faydalıdır çünkü markanızı sizin alanınızda bir otorite haline getirir.

SEO Nedir

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Okurlarınızın ve izleyicilerinizin zihninde “eureka anları” oluşturabilirseniz, şirketiniz güvenilir bir uzmanlık kaynağı olarak görülecektir. Soru-Cevap içeriğiniz, bir video dizisi, endüstri dergilerine gönderilen makale ve makaleler, blog gönderileri, e-posta içeriği, Infographics veya aklınıza gelebilecek başka herhangi bir biçim biçiminde olabilir. Web seminerleriniz çekici bir görsel ve görsel kaynak haline gelebilir. Harika bir infografik unsurdan biri, ortak bir soruna çözüm getirmektir. Dolayısıyla, web semineriniz sorun çözme çeşitliliğinden oluşuyorsa, muhtemelen bir bilgi altını üzerine oturmuş olursunuz.

SEO Nasıl Yapılır

Videolar ve web seminerleri günümüzün dijital ortamında popüler olduğu için, SEO söz konusu olduğunda büyük bir sınırlama getiriyorlar: Ses dosyalarındaki ve videodaki içerik arama motoru tarayıcılarına tespit edilemez. Bir şirket sık sık web seminerleri ürettiğinde, tüm yüksek kaliteli seslerinin arama motorlarına görünmez kalması bir utanç kaynağıdır. Web seminerlerinin SpeechPad gibi bir araç kullanarak metne kopyalanmasını sağlamak harika bir çözümdür.

SEO Lanse

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Daha sonra transkriptleri arama için optimize edilmiş blog yayınları olarak sunabilirsiniz. Ayrıca, web semineri içeriğinizin dökümanı olduğunda, web seminerlerinizi blog gönderilerine, e-kitaplara. Beyaz kağıtlara ve diğer içerik biçimlerine dönüştürmenin çok daha kolay olduğunu görürsünüz. Başarılı bir web seminerini devam eden yeniden kullanılabilir içerik akışı başlangıcı olarak düşünün. Web seminerinizin genel içerik pazarlama stratejinize entegre edildiğinden emin olun ve çok geçmeden, markanız rakiplerinize ayak uyduramayan bir içerik pazarlama makinesi haline gelecektir. Bilgi Pazartesi günü, Core Search Ben Gomes’un Google VP’sinin tüm aramayı başkan yardımcısı olarak yönlendirmeye yöneleceğini bildirdi.

SEO ve Teknikleri

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Bu hareket, hem arama hem de AI birimlerine nezaret. Eden Mühendis John Giannandrea’nın makine öğrenimini ve A.I. LA Times raporuna göre strateji. Daha önce Giannandrea tarafından düzenlenen tek rol, aramaları izleyecek olan Gomes ile. Google Beyin ekibine nezaret eden Google Kıdemli Üyesi Jeff Dean arasında bölünüyor. Dean artık hem Google Beyin hem de AI ünitesini Google’da denetleyecektir. Hem Dean hem de Gomes, Google’da uzun zamandır çalışan gazileridir (sırasıyla 19 ve 18 yaşlarında).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here