SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım – Detayları ve Süreçi

0
11
SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım, Arama Motoru Optimizasyonu, web yayıncılığında, arama motorlarında ve daha çok okuyucuda daha yüksek bir sıralama için web sayfası görünürlüğünü ve trafiğini artırmak için kullanılan bir tekniktir. Arama Motoru Optimizasyonu’nu kullanarak bir makale yazmak, makaleyi ilginç ve okunması kolay kılmak için iyi yazma becerileri gerektirir. Metin içindeki anahtar cümlelerin ve anahtar kelimelerin stratejik yerleştirilmesi ve köprülerin eklenmesi sayfanızın okurluğunu artıracaktır. SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Arama Motoru Optimizasyonu’nu kullanarak bir makale yazmayı öğrenmek için aşağıdaki adımları okuyun. Makaleler iyi yazılmış, çekici ve bilgilendirici olmalıdır.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Belli bir konuyla ilgili yeni bir açıda bulunmaları gerekir. Başlangıçta yararlı bilgilerle birlikte iyi bir kanca, insanların okumaya devam etmesini sağlayacaktır. Makaleniz faydalı, eğlenceli veya değerli olmalıdır. İyi içeriğe sahip iyi yazılmış SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım bir makale daha fazla trafik çekecek ve birçok okuyucu sitenizi ziyaret edecek. Bu, yazarınızı pazarlamacıyı (kendi sitelerini sitenize bağlayan kişileri) bağlamak için daha cazip hale getirir ve reklamlarını sayfanıza kullanmak isteyen reklamverenlerin olasılığını artırır. Google arama motoru, makale ve blog başlıklarına büyük önem vermektedir.

Bu nedenle, anahtar kelime öbeğinin etkili bir SEO içeriğinin önemli bir parçası olarak başlıkta bulunması çok önemlidir. Makale alt başlıklar halinde bölünürse okuyucular ve Google sıralaması için çok yardımcı olurlar; çünkü bir makaleyi kolaylıkla okuyabildikleri takdirde okuyucular daha fazla teşekkür eder. SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Önemli bir hatırlatma olarak, sitelere göz atan çoğu insan internette yalnızca az yer tutuyor. Bu nedenle bir alt pozisyonda makaleyi bitirip sayfaya daha uzun süre kalma ihtimali yüksektir. Anahtar sözcükler ve anahtar sözcük öbekleri, insanların yazacakları konuyla ilgili bilgi aramak için kullanacağı kelimeler veya cümlelerdir.

SEO Nasıl Yapılır

Örneğin, anahtar kelimeler “hareketli”, “yer değiştirme” veya “yer değiştirme” ederken, taşıma konusunda bir makale için anahtar sözcük öbekleri “paketleme ve taşıma” veya “hareketli bir kamyon yükleme” olabilir. Anahtar cümleler ve anahtar kelimeler “örümcek” tarafından kaydedilir; bunlar, arama motorlarının İnternet’teki her sayfaya gönderdiği komutlardır. Örümcekler, web sayfaları ve web siteleri arasında “tarama” yaparlar ve bunları içerik ve içerik kalitesi açısından analiz eder. SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Bunu yapmanın bir yolu, bir sayfanın konusunu belirlemek için anahtar kelimeleri ve anahtar kelimeleri kaydetmektir; ancak her bir anahtar kelimenin ne sıklıkla kullanıldığını, bir sayfanın gramer açısından doğru olup olmadığını ve hangi türden gelen ve giden köprülerin bulunduğunu tespit eder. Köprüler, konunuz ile alakalı diğer sayfalara bağlantılardır. Köprüler, konunuzla alâkalı başka bir web sayfasının bağlantılarıdır. Bir kelimeyi veya ifadeyi vurgulayabilir ve bağlantı oluşturmak istediğiniz web adresini ekleyebilirsiniz. Her bağlantıyı, ses bilgisi ve kolay navigasyon sunan kaliteli bir web sitesi olduğundan emin olun. Google, diğer sitelerde paylaşılabileceğini görürse, içeriğiniz bir bütün olarak daha iyi sıralanır.

SEO

“Makalenize Bağlantı Oluştur” adımındaki gibi kendiniz SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım de paylaşmak başlamak için mükemmel bir yoldur, ancak diğer kişilerin paylaşmasını kolaylaştırmak size daha fazla tanıtım sağlayabilir! World Possible, çevrimdışı öğrenicileri dünya bilgisine bağlamaya odaklanan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. İnternet bağlantısına sahip olmasalar da, herkesin en iyi eğitim kaynaklarına web’den istediğiniz zaman, her yere erişebilmesini sağlamak için çalışırlar. Makalelerinizi web’de okumayı kolaylaştırmanın birçok yolu vardır – çok sayıda paragraf sonu, kısa süratli cümle, başlık, SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım alt başlık, Kanye West’in ruhsal değişiminin Gif’leri – ancak içeriğinizi cazip hale getirmenin en önemli yollarından biri şu şekildedir: çok güzel görüntüler kullanarak. Resimlerle ilgili en iyi şey, arama motoru görüntü sonuçlarıyla organik trafik elde etmek için kullanılabilmeleri. Şaşırtıcı sayıda insanın sık sık görmezden gelen görüntüleri sitenize yüklemek söz konusu olduğunda yapmanız gereken temel şeyleri bilmenizi sağlamak için bir kılavuz.

Makalenin metniyle ilgili resimlerin kullanılması önemlidir. Bu, çoğunlukla kullanıcı deneyiminin bir örneğidir, zira görüntüdeki ufak bir seçimle insanları şaşırtmak istemezsiniz. SEW editörünü seçtiğimde sıkı bir ‘stok fotoğraf yok’ politikamızı sunmuştuk. Stok fotoğrafları en kötüsü. Web sitenizi, ‘düşünce liderliğini sıcak yol açan’ ya da böyle bir çöp kullanan karaktersiz bir iş için bir pazarlama broşürü gibi görünmesini sağlıyorlar. Aynı zamanda dövülmüş, fazla kullanılmış ve cehennem gibi sevimliydiler. SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Bir resmin telif hakkının ücretsiz olduğunu düşündüğünüz halde orijinal sahibi hala hala Getty veya Shutterstock olabilir ve dikkatli olun; kendinizi hattın altındaki ayda 500 £ fatura ile karşıladığınızı görebilirsiniz. Daha önce zaten ölüme mahkûm edilmiş olan Justin Timberlake’in bir imgesini kullandığımda bu hatayı yaptım ve bu nedenle “adil kullanım” olduğunu varsaydım. Ben hatalıydım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here