Sefa Elektronik Ses, Kamera ve Alarm Hizmetleri

0
28

Bodrum Kamera ve Alarm Sistemleri, Bose gelişmiş gerçeklik tarafında son üyesi olarak bu ürün dijital asistan olarak günlük yaşamda yer almak istiyor ve zenginleştirmek ve ses ile günlük faaliyetleri sunmak istiyor. Bose şirketi bu yeni ürünün nasıl geliştirileceğini bilmiyor. Süreç ses üzerine kurulduğundan kullanıcıların beklediğimizi bize söylemek mühendislere düşer. Temel özellikler: gömme ve yüzeye monte edilmiş modeller akustik olarak uyumludur bu nedenle aynı alanda birlikte kullanılabilirler. 10m 30ft yüksekliğe kadar montaj. Kalıcı montaj veya taşınabilir ses takviyesi olarak kullanılmak üzere tam frekanslı hoparlörler. İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur.

Bodrum Kamera ve Alarm Sistemleri

Bodrum Bose Ses Sistemleri, Temel özellikler: tek bir hoparlörle birçok küçük alanı etkili bir şekilde örtmek için geniş bir 120 x 60 modeli sunar. Estetik kaygılar ve seyirci görünürlüğü göz önüne alındığında küçük form ve iç mekanlarda kalıcı tesisler için tasarlanmıştır. Temel özellikler: mafsallı dizi tasarımı tek bir hoparlörle birçok küçük alanı etkili bir şekilde örtmek için geniş bir 120 x 70 modeli sunar. Kalıcı kapalı uygulamalar için tasarlanmış düşük frekanslı hoparlör. Temel özellikler: Bose patentli Acoustimass hoparlör teknolojisi 45 Hz’ye kadar pinpoint bas üretimi için. Bose LT hoparlörler ve diğer subwoofer uygulamaları için bas tamamlamak için tasarlanmıştır.

Bodrum Bose Ses Sistemleri

Bodrum Marin Müzik Sistemleri, Temel özellikler: lt orta tiz hoparlörlerle kullanıldığında minimum yükseklik hizalanmasına izin verir. 8 tasarım performansı desteği Bose profesyonel ses sistemleri 9 6 Ceylan Intercontinental İstanbul Bose profesyonel ses sistemleri tasarım performansı desteği 7 JdW tasarım otel Marmaris Bose profesyonel ses sistemleri tasarım performansı desteği 8 W otel İstanbul 14 tasarım performansı desteği Bose profesyonel ses sistemleri 15 9 Emporio Armani Caffestan İstanbul 16 tasarım performansı desteği Bose profesyonel ses sistemleri.

Bodrum Marin Müzik Sistemleri

10 Emporio Armani Caffestan İstanbul 18 Tasarım Ses Sistemleri ağır hoparlör monitörleri PA sistemleri karıştırıcılar amplifikatörler ve kablo yığınları da dahil olmak üzere çok sayıda ekipman. Bose ses amplifikasyon yaşamak için tamamen farklı bir yaklaşım sağlar. Benzersiz dikey çizgi dizi hoparlör sistemlerimiz geniş bir ses kapsama alanı özel ton şekillendirme teknolojileri ve hepsi bir arada kolaylık sunar. Bu ayrı monitörler ve PA hoparlör sistemleri ihtiyacını ortadan kaldırır. Hepsi dekorunuzla incelikle harmanlanır. Stüdyo sınıfı efektler ekibi de dahil olmak üzere çok kanallı ses cihazları için T1 ToneMatch ses makinesi de ekleyebilirsiniz.

Kaynak: Sefa Elektronik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here