Samsung, iPhone, Xiaomi ve Huawei Batarya Değişimi

0
6

iPhone Batarya Değişimi, Akıllı telefonlardaki kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.Özellikle ailemizde arkadaş olup olmadığımızı cektiğimiz cektiğimizdir. okul hayatımızda mı yoksa cep telefonu kameralarımızda mı olması çok önemlidir.Cep telefonu ön ve arka Khmer tamemen bağımsız olarak çalışır. Genel kamera arızaları kamera ekranındaki kameranın arızalanması sonucu ortaya çıkan yazılım arızaları dışında çarpmadan sonra meydana gelen kırık ile bulanık ve kısmi çekimlerdir.

iPhone Batarya Değişimi

Samsung Batarya Değişimi, Herhangi bir etki yoksa öncelikle sorunun yazılımın veya kameranın kendisinin neden olup olmadığı konuyla ilgili yazılım güncellemesinin sıfırlanması veya ön kameranın değiştirilmesi gerektiği daha sonra belirlenmelidir. Kamera değişiklikleri aynı gün yapılabilir ve bu süre parça tedarik süreci nedeniyle uzatılabilir. Kamera değişimi garantili 6 ay ile bir tufan iletişimi olarak gerçekleştirilir. Lenovo P2 arka kapak değiştirme Lenovo arka kapak değiştirme.

Samsung Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi, cep telefonlarımızı günlük hayatımızda kullandığımızda talihsiz kazaların bir sonucu olarak Kırılan arka kapaklar Mağazamız tarafından orijinal bir şekilde değiştirilir.Ürünlerimiz kesinlikle orijinaldir ve Mağazamız yan rengi attıran ve benzer hataların meydana geldiği sorunların bir sonucu olarak 6 ay garanti vermektedir. Lenovo P2 cep telefonu hoparlör onarım Lenovo hoparlör değiştirme: cep telefonu sorunları en yaygın ses sorunları vardır halka ses müzik ses ve benzer ses sorunları başlangıç çözüm vardır Firmamız orijinal parçaları yerine olduğunu.

Huawei Batarya Değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi, Telefonunuz ilk gün orijinal olarak çalacaktır Firmamız aldığınız orijinal mağazanın tüm parçaları üzerinde 6 ay garanti vardır. Lenovo P2 mikrofon değişimi Lenovo mikrofon değişimi: tüm akıllı telefonlarda 2 veya 3 mikrofon bulunur.cep telefonun geçmezse. sosyal ağ veya watsap vb. üzerinde konuşurken çalışmayan bir üst mikrofon çözümü olduğunda tüm model cep telefonu mikrofonlarına orijinal değişiklik sağlıyoruz. Güzel bir ses ilk önce aldığınız kişiye gider.

Xiaomi Batarya Değişimi

Firmamız kaliteli hizmet sunan değişiklik meydana gelecektir sonra 6 ay garanti mikrofon sorunu hakkında. Eski cep telefonu ticareti ve teknik hizmetleri sunan Kadıköy İstanbul iphone ekran değişimi cam değişimi soket değişim programı yazılımı vb.tüm operasyonlarını sunmaktadır.hizmetiniz için.Diğer tüm modeller marka desteğine bakılmaksızın hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Lenovo P2 sıvı temas onarımı Lenovo cep telefonu sıvı temas onarımı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here