Webceo Telefon Samsung, iPhone ve Huawei Batarya Değişimi

Samsung, iPhone ve Huawei Batarya Değişimi

0
12

Samsung Batarya Değişimi, Tabii ki renkli ekran ön tarafta dikkat çeken kısımdır. Mi Band 2 ve Mi Band 3 Tek renkli bir ekranla geldiğinden saat arayüzleri ve işlevselliği oldukça sınırlıydı. Mi Band 4 240 x 120 0.95 inç boyutunda 16 bin renk çözünürlüğe sahip bir AMOLED ekrana sahiptir. Böylece cihazı farklı saat arayüzleri ile kişiselleştirmek mümkündür. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişiklikleri 6 ay yedek parça ve işçilik için garanti edilmektedir. Xiaomi ekran değişiklikleri yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orijinal ekran kullanıyoruz.

Samsung Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi, Orijinal ekran değişiklikleri uzun vadede en başarılı yöntemdir. En kısa sürede tamir sürelerini azaltarak değerli müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmek için uzman personelimiz ve en son teknolojik makinelerimiz ile mevcut arızalar tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi vermeden telefonunuza müdahale etmiyoruz. Onarım süresi boyunca sizinle iletişime geçeceğiz ve herhangi bir olumsuzluk hakkında sizi bilgilendireceğiz. Kargo kargo 1 saat içinde bize ulaştığında eğer varsa biz videoda sizi arayacak ve biz kargo ile size cihazınızı göndermek aynı gün boyunca ekran değişikliği ve onarım sırasında telefonunuzu canlı izle.

Huawei Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi, Telefonlarınızın bu onarımlarını yapmak için yapmanız gereken tek şey sözleşmeli olduğumuz veya size en yakın olan nakliye şirketi aracılığıyla telefonlarınızı bize göndermektir. Metrobüsü kullandığınızda; iş yerimiz Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Alttiyol Bull a gidin. Yaklaşık 6 dakika sonra plaja iner yolda Mc Donalds karşısında sokakta susam Cafe yanında. Metro veya vapur kullandığınızda; işimiz Kadıköy vapur İskelesi veya Kadıköy Metro durağında boğa yönünde sixtiolda.

iPhone Batarya Değişimi

Yol üzerinde bulunan Garanti nin önündeki caddedeki susam kafesinin yanında yer almaktadır. Halitağa Caddesi istikametinde Marmaray ayırma Çeşmesi durağından 5 dakika ofisimize yürüyün. Sonra nal S. Halitaga da bulunan dan e girdiğinizde Garanti den hemen önce gelebilirsiniz. Lenovo marka teknolojik cihazlarınız için ekran değişikliklerinin nasıl yapılacağını bilmiyor ve bu konuda uzmanlığınız yoksa değişim sürecini cep Pazarı garantisi altında uzman bir teknik ekiple uygun fiyata yapabilirsiniz. Lenovo ekran değişikliği sayfamızın geri kalanını gözden geçirebilirsiniz fiyat listesi için ekranınızı değiştirebilirsiniz bu da yere düşer veya istemeden uygulanan baskının bir sonucu olarak kırılır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here