Ribon, Barkod Etiketi ve Pos Rulosu Ürünleri

0
4

Barkod Etiketi, Pos cihazlarının çalışması ve makbuz kopyalarını yazdırması için bir Pos rulosu vardır. Düz beyaz kağıttan oluşan Pos Ruloları, pos cihazlarında yapılan satın alımlar sonucunda bilgi baskısı ile birlikte hazırlanır. Bu süreçte, pos cihazında bir şerit rulosu da vardır. Baskı işlemleri için kullanılan bu sistemlerin sürekli ve kaliteli bir şekilde çalışması, iş kesintilerini önler. Şirketleriniz için pos rulolarına ve ribonlara ihtiyacınız varsa, bizi Dega baskı şirketi olarak arayabilirsiniz. Bir şirket olarak, size sunduğumuz en kaliteli malzemelerden elde edilen tüm ürünlerimiz en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Dega printing web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Barkod Etiketi

Pos Rulosu, Bir şirket olarak, size sunduğumuz tüm ürün çeşitliliğini gözden geçirebilirsiniz. Ve iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dega printing olarak önceliğimiz fayda ve fiyat dengesini korumaktır. Size en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Bunun için sitemize giriş yapabilirsiniz. Ribon, neredeyse hiç duymadığınız barkod yazıcıların ve pos cihazlarının tüm alanlarında kullanılan en önemli malzemelerden biridir. Baskı, Ribon ile yazdırılacak istenen alana termal transfer ile yapılır. Ve kredi kartı kullanımının yoğunluğu nedeniyle her türlü işletmede oldukça sık kullanılmaktadır.

Pos Rulosu

Ribon, Özellikle pazar vb. çok işlevli yapılarda pos cihazlarının kullanımı en üst düzeydedir. Pos Cihazının kullanımı aslında göze görünmez, ancak her zaman önemli bir maliyet unsuru vardır. Aynı zamanda POS rulo ve Ribon ürünleridir. Pos rulosu, her pos cihazında ayrı ayrı bulunması gereken bir malzemedir. Rulo kağıt olarak satılan bu ürünler genellikle çok yoğun satış noktalarında tükenir. Bu nedenle önemli bir maliyet yoktur.

Ribon

Şirketlerinizde kullanmak istediğiniz sayıda pos rulosu satın almak için Dega printing company olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız her zaman en iyi fiyatlarla satılık Pos rulo ürünleri için en kaliteli malzemeleri üretmiştir. Termal pos rulo olarak bilinen en kaliteli ürünler bizim aracılığımızla elde edilebilir. Ürün üzerinde bir barkod tutmanın en kolay yolu bir barkod etiketi kullanmaktır. Dega baskı şirketi olarak barkod etiket üretimi alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here