Webceo Sanayi Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

0
29

Proje Taşımacılığı, Gördüğünüz formda, bu tür malların taşınması diğer nakliye hizmetleri tarafından gerçekleştirilemez. bu nedenle, bu işi yapan şirketlerde deneyimli ve uzman kişiler istihdam edilmelidir. Şirketin ekipmanı ve tesisleri bu sevkiyatı taşıyabilmelidir. Bazı durumlarda, birden fazla tip bireysel taşıma çalışması gerekebilir. Aslında, deniz taşımacılığı ile yerden yere taşınan mallar trenle taşınabilir. Bu şirketler bu hizmetleri müşterilerine mükemmel bir şekilde sunmalıdır. Ülkemizde, proje ulaşım sektöründe hizmet veren çok sayıda şirket bulunmaktadır. Bununla birlikte, tüm bu şirketler aynı kaliteyi sunamaz.

Proje Taşımacılığı

Seçiminizi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Standart olmayan yöntemlerle standartları karşılamayan yüksek hacimli, ağır tonajlı ve standart dışı malzemeler ve uygun çözümler, projenin istenen yere taşınmasına zarar vermeden üretilmektedir. FSP lojistik olarak tüm ağır yüklü malzemelerinizi yapı, enerji santralleri, gaz ve buhar türbinleri, boru hatları, tanklar ve basınç aletleri, ısı kazanları ve endüstriyel ürünler gibi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre planlayıp her yere uygun ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Proje taşımacılığında kullanılacak rota son aşamadır. Deniz, demiryolu taşımacılığı, özel mekanizma, nakliye konteynerleri veya araçlara ihtiyaç vardır, karayolu üzerinde özel aletler ile sevk edilebilir. Liman, terminal kapasiteleri, tünel, otoyol, köprü, kavşak, üst geçit Yükseklikleri ve ağırlık kaldırma kapasitesi, yol şeritleri sayısı ve trafik yoğunluğu dikkate alınması gereken faktörlerdir.

Kahveci Ağır Nakliyat

Kırkayak” olarak bilinen dört akslı araçlar karayolu ile yapılan taşımacılıkta kullanılmaktadır. Bu araçlar 6X4, 6X6, 8X4, 8X6, 8X8, 10X4, 10X6 ve 10X10 gibi birçok seçenek içerir. 6×4 çekici tip ülkemizde en çok kullanılmaktadır. Bu tür alet aksları, motorlar, şanzıman ve fren sistemleri birçok özelliğe benzer şekilde kendilerine özel olarak tasarlanmıştır. 8×4, çekiçle taşınacak malların maliyetini azaltmak için 6×4 gibi düşük kapasiteli araçlarla taşınır. Bu durum araç seçimi için uygun değildir büyük bir dezavantaj oluşturabilir.Proje taşımacılığının üç temel ilkesi “sağlık, güvenlik ve güvenlik“dir. Sürücüler, kasklarını, gözlüklerini, iş eldivenlerini ve çelik burun ayakkabılarını onlarla birlikte almalı ve uygun eğitim almalıdır. Standart önlemler hariç tüm yükler, bu yükler için uygun özel römorklar ve tekerlekli aletler ile öncü bir araç eşliğinde yol izin belgelerini alarak mümkün olan en kısa sürede yol ve.

Kaynak: https://www.kahveciagirnakliyat.com/proje-tasimaciligi/

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here