Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

0
20
Pozisyon Aldıran Havalı Yatak
Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, Hava yastığı üzerinde hastanın sırtı kuruluğu için altı havalandırma noktası vardır, böylece basınç hasarının önlenmesinde en önemli faktörlerden biri olan nem merkezden çıkarılır. Motor bölümündeki düğme sayesinde hasta pozisyon verebilir. Yataktaki temas noktalarındaki basınç sistemini aynı anda değiştirerek hemoroidin tedavisinde ve önlenmesinde kullanabilirsiniz.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, Dünyadaki tüm rakiplere kıyasla çok ekonomik bir üründür. 200-230 kg’a kadar olan obez hastalarımızı kolayca kullanabilirsiniz. Hava yatağında yerinde olan bir çift CPR (Acil Boşaltma Sistemi) var ve acil müdahale gerektiğinde sistem müdahaleye müdahale etmeyecektir. Şilte üzerindeki hava borularının delinmesi durumunda ve patlama durumunda sadece ilgili hücreyi değiştirerek sistemi uzun süre kullanabilirsiniz.

Şifa Hasta Yatakları

Motor üzerindeki ALARM bölümünde, sistemdeki düşük basınç. Durumunda veya herhangi bir arıza durumunda görsel olarak alarm verecek ve bu şekilde. Doğmamış basınçlı yaranın tedavisinde yardımcı olabileceksiniz veya sistemini mümkün olan en iyi şekilde kullanın. Boru tipi pnömatik rulmanlar genellikle 18 hücredir veya daha fazladır ve yaklaşık 11-12 cm yüksekliğindedir. A + B + C sistem hava yatakları, 3 hava hücresi birbirinden farklı olarak çalıştığı için 6 bitişik hücre grubu olarak düşünülmelidir. Yani 18 hücreli bir yatakta 3 grup var. (6×3 = 18) Hastaneye yatırılmış hastalardaki ilk 12 hücre (2 grup) üzerindeki yük, hastanın toplam ağırlığının% 95’idir. A + B + C sistemlerinde, hava akımı sürekli olarak muhafaza edildiğinde, hücreler, hastanın ağırlığının yanındaki hücrelerle paylaşabilir ve hastayı destekleyebilir.

Havalı Yatak

Çalışmada, 80/12 hücre = 6.6 kg (2 grup) hasta her hücreye bindi. Ürünün konum farkındalığı özelliği eklendikten sonra kilogram başına hücre başına 4.3 kg düşebilir. Böylece optimum klinik etkinlik ve maksimum hasta konforu sağlanır. SNS 8000 T modelinin başarısının nedeni bu mekanizma. İki hava hücresi konvansiyonel Boru Tipi A + B Sistem Yataklarında yerinden tutulduğundan. 18 hücreli yatağın (9×2 = 18) iki özelliği olacak, aynı özellik 80/9 hücre. 8.9 kg daha fazla hücre başına yük olacaktır. Böylece, A + B + C sistem yatakları. Hastanın uyku kalitesi çok daha yüksekken sıkıştırma yarasının daha kısa sürede tedavi edilmesiyle maksimum koruma sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here