Pleksi - Pleksi Kesim
Pleksi - Pleksi Kesim

Pleksi, Promosyon Organizasyonları ve Reklam Pleksi Kesim Sektörel reklamcılık faaliyetlerine hizmet veren Morpleksi Company, mağazalar ve açık alan tanıtım sistemleri üretmektedir. Deneme tüplerinden mağaza standlarına kadar her sektör ürünler ve modern teknoloji ürünleri sunuyor. İşletmelere, kaliteli hammaddeler, benzersiz ve uzay dostu. Tasarımlar, ekonomik fiyat avantajları ve uzun süreli. sistemleri aracılığıyla reklam ve tanıtım ürünleri sunmaktadır. Morpleksi Company Limited, 2005 yılında faaliyete geçerek kurulduğu günden beri nitelikli hizmet sunarak referans ağını genişletti.

Pleksi

Lazer kesim, akrilik ürünler ve kesim ürün yelpazesi, ürün satışı ve satış sonrası güvenilir servis prosedürleri sunar. Morpleksi Ürün Grubu Pleksiglas şekillendirme hizmetleri, döşeme eğme şekillendirme-üfleme-vakum-bomba ürünleri imalatı ve tasarımı için kullanılır. Şirket ayrıca; Cnc router, Cnc lazer kesim proseslerinde gerçekleştirilen projeleri ile her alan için özel konseptler sunmaktadır. Pleksiglas kaplamalar, broşür, pleksiglas, test tüpleri ve laboratuar malzemeleri, aydınlatma ve dekor ürünleri, perde ve yat camları üretilmektedir.

Pleksi Kesim

Hoş Servis Seçenekleri Mor desenli, UV desenli, UV desenli, freesia deri kesim. Freestyle lazer kesim, pleksi lazer kesim, pleksi masa tasarımı. Çatı kapama sistemleri, dekorasyon süreçleri, led sistemleri, kutu ve mektup üfleme servisleri sunan MorPleksi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. Ürün kalitesi, zamanında teslimat, nitelikli tasarım, dayanıklı ürün tanıtımı, imalat, keşif, montaj, tasarım satışı ve satış sonrası hizmetler sağlanmaktadır. Mor Çatı Kapama Sistemleri kesim ürün tasarımları. Balkonlar, teraslar, kubbe, iç mekan, açık alanlar, bahçe, camellia. Bina girişleri gibi çeşitli veranda çatı kapama sistemleri ile yürütülür. Polikarbonat çatı tasarımlarıyla, kavisli, düz, kavisli, bükülmüş konseptler ve her bölgeye özgü tasarım zerafet ve iklim koşullarına karşı koruma sağlar.

Morpleksi

Pleksi Kesim, Tüm mor plexi ürünleri kendi üretiminde yüksek teknoloji kullanarak farklı ebatlarda üretilmektedir. Plexi plakaları, kalınlık, esneklik, malzeme içeriği ve renk. Bakımından zengin bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır ve. Müşterinin tercihine uygun olarak modern sistemler ile üretilmektedir. Perakende Sektöründe Plexi Ürünleri Ürün standları ve tabela sistemleri ve seçenekleri sunan firma, reklamcılık ve tanıtım organizasyonları için ürünler üretmektedir. Masalar, perdeler, aydınlatma ve dekorasyon ürünleri ile her iki işletme de. Dekore edilmiş ve açık hava reklam ürünleri ve promosyonları sağlanmıştır. Totem tabelası, ledli tabela, kutu harfli tabela, ayak tabelası. Pano tabelaları gibi tabela gibi her büyüklükte ve her alanda tabela imal edilir. Tasarımlar için 3D görüntüleme teknolojilerini kullanarak, bilgisayar ortamında tasarlanan ürünler dünyanın en yeni teknolojisini kullanarak üretilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here