Öztürk Organizasyon Hizmetleri

0
12

Hatice Kübra Tongar İletişim, Birçok çocuk eğitim programı ulusal radyo ve televizyon kanallarında hazırlandı ve sunuldu. Hatice Kübra Kocaoğlu, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi radyo televizyon ve sinema Bölümü’nden gazetecilik yüksek lisansını aldı. Sosyal medyada kendini geliştiren Kocaoğlu, Twitter ve raporlama konusunda uzmanlaşmıştır. Hatice Kübra Kocaoğlu, gazetecilik kariyerine 2007 yılında başlamış ve çeşitli yerel gazetelerde çalıştıktan sonra 2009 yılında İnternet haberlerinde çalışmaya başlamıştır. Halen gazetecilerin baş editörü olan Hatice Kübra Tongar, evli ve Enes ve Eymen adında iki çocuğun annesi. 2009’dan bu yana toplam 20 kitap yayınlandı.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, Çığlık atmayan annelerin kitabı yüzbinlerce annenin başyapıtıydı. Yayımlandığı yıl Türkiye’nin En Çok Okunan çocuk Eğitimi kitabının ünvanını aldı. Tongar, kısa sürede milyonlarca insana ulaşan sosyal medya hesabında annelerle buluşmaya devam ediyor, Türkiye’nin her yerinde seminerler veriyor. “Hiçbir şey istemedim, ama gelen fırsatları asla reddetmedim. Bir şey yaparken, her zaman bir sonraki hayalini kurdum, denedim ve başardım. Şimdiye kadar hayal ettiğim şey ” dedi” Öztürk Örgütü’nün konuşmacılarından Profesör Ahmet Şimşirgil, faaliyetlerinde sizi yalnız bırakmıyor.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, Biz etkileyici adresi ve tarihin olağanüstü bilgi ile çok yakından biliyorum konferans ve toplantı etkinlikleri, bir üyesidir. Profesör doktor Ahmet şimşirgil mesajlaşma hizmetleri detayları web sitemizde bulunabilir. Radyo ve televizyon röportajlarına katılan Ahmet Şimşirgil, kitaplarıyla yakından tarih okuyan bir tarih profesörüdür. Şu anda Lalegül gibi radyo ve TV programlarına katılmaktadır.

Cansu Canan Özgen İletişim

Öztürk Organizasyon, Osmanlı padişahlarını kişiliklerinden çağın tüm gerçeklerine kadar tanımlayan Şimşirgil konferans ve toplantı organizasyonlarına katılır. Doktor Ahmet şimşirgil telefon numarası e-posta adresi gibi iletişim bilgilerine Öztürk organizasyon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil iletişim, televizyon radyo kanalları ve konferanslarına konuk olan organizasyonlarda insan ve tarihi anlatıyor.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here