Ömer Döngeloğlu İletişim – Sedat Uçan İletişim – Ali Tel İletişim – Öztürk Organizasyon

0
712

Ömer Döngeloğlu İletişim, Albüm Ve Bunların Eserleri Tüm Türkiye’ye Mal Oldu. Özel gün ve gece baharat ve refah eklemek için tereddüt etmeden veri alın. Hilal organizasyonu olarak, 20 yıldır kuruluşunuza ve programlarınıza İlahi sanatçılar getiriyoruz. Biz Dini Düğün, İslam Düğün Ve Sünnet Düğün Organizasyonu Size Hizmet Etmiş.

Ömer Döngeloğlu İletişim

Sedat Uçan İletişim, Buna Ek Olarak, Nişan Törenleri Ve Belediye Programlarında İlahi Sanatçılarla Özel Programlarda Sanatçılarımıza Yönetim Hizmetleri Sağladık. İlahi sanatçılarımızın örnek eserlerini dinleyin. ABDURRAHMAN ÖNÜL Sedat Uçan CELALETTİN Ada ülkemizle yakından tanışmış ve en son aşamaya ilgi duyan ve albümleri ve eserleri ile kalplerinde bir taht kuran İlahi sanatçılarla uzun yıllar sizinle birlikte olmaya devam ediyoruz.

Sedat Uçan İletişim

Ali Tel İletişim, İlahi sanatçılarımızı en özel olarak anladığınızda, onları size iletiriz. Bizim İlahi sanatçılar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için bizden destek alın. Özellikle, Bizim İlahi Sanatçılar Kutsal Doğum Programları, Ramazan Ay Etkinliğinde Size Hizmet Vermektedir. Ramazan ayı boyunca Edremit Belediyesi ünlü isimlere ev sahipliği yaptı, Bu sefer Sedat Uçan’la fanaiklerle bir araya geldi.

Ali Tel İletişim

Kent Meydanı’ndaki ıftar’ın yoğun katılımını takiben, ünlü ilahi sanatçı seslendi. Unutulmaz bir gecenin güzel eserlerinden biri olan Edremit, Edremit ile bir araya getiren ve Ramazan ayının maneviyatına katkıda bulunan Edremit Belediye Başkan Yardımcısı ATF çiçekli’ye teşekkür etti. Kitleye cep telefonlarının ve ilahilerin ışıkları eşlik ederken, uçan bir ara aşamadan çıktı ve hayranlarının yakınında bir fotoğraf çekti.

Sanatçı Ömer Döngeloğlu Telefon İletişim

Güney Müftüğü Selamet Köyü 14 Hafız, ilçemizin kapalı spor salonunda Kur’an kursunda eğitim gören icazet töreni yapıldı. Yüzlerce katılımcı, katılımcıların Kur’an-ı Kerim Kasesinde yaşadığı ve kapalı spor salonunu doldurduğu programa katıldı.

Ömer döngeloğlu menajeri, ömer döngeloğlu program fiyatı, iletişim

Merkez Camii İmam Hatimiz Hızır Hıgcı programı, Hafız icazet’i alan bir öğrenciye Kur’an-ı Kerim verildiğinde başladı. Ali Kalender Hoca, Selamat Köyü Kur’an ders öğretmenlerinden biri, öğrencilerin hafizlik süreci ile ilgili birkaç konu atıfta bulunarak Kur’an ezberleme hakkında bir konuşma yaptı.

Sanatçı Hafız Ali Tel Telefon İletişim

Bu konuşmanın ardından İlçe Müftüsü Abdulkerim Çelik ve İlçe Valisi İhsan Selim baydas, Kur’an-ı Kerim önemini anlattı ve İcazet alan öğrencileri tebrik etti. Kur’an-ı Kerim bayram programı ve İcazet töreni icazet alınan öğrencilerin sureleri ve ilahileri okuma ile devam etti.

Hafız Ali Tel Kimdir

Salon tamamen dolduğu programda, 2009-2010 Kur’an okuma dünyanın ilk Ali Tel, Piyale Paşa Camii İmam hadibi İshak Daniş, Kur’an okuma dünyanın ilk Abdurrahman Saden Kur’an Tilaver, Merkez İslam Camii İmam hadibi Bilali Habişi Yılmaz Peygamberimiz (sav) hakkında konuştuk ve salon vatandaşların kalplerini doldurdu doldurdu.

Sanatçı Sedat Uçan Telefon İletişim

Kur’an-ı Kerim’in ardından eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, hayatımızda Kuran’ın yeri ile ilgili güncel konular hakkında bir konuşma yaptı. Şevki Yılmaz’ın konuşmasının ardından il Müftüsü İsmail Yalçın’ın Duası, ödül töreninin çekimi ve Hatıra fotoğrafı ile geceyi sona erdirdi.

Sedat Uçan, Sedat Uçan İletişim, Sedat Uçan Telefon | Dini Düğün

Programın ertesi günü, Piyale Paşa Camii İmam Hadiqi İshak Daniş ve Kur’an okuma dünyanın ilk Abdurrahman Sadien, Kaptan Ahmet Erdoğan İmam Hadip Lisesi konuşma odasında öğrencilerle bir araya geldi ve Kur’an verdi.

SEDAT UÇAN İstanbul Telefon Adres

Kuran’ın ardından öğrenciler Arapça kısa bir sözde Abdurrahman Sadien gerçekleştirdi. Sözün ardından Vali.

Sedat UÇAN – Dini Organizasyon 

İhsan Selim baydaş ve belediye Başkanımız Halil Turan, Isaac Daniş ve Abdurrahman Sadien’e hediye etti ve bir hatıra aldı.

Öztürk Organizasyon

Halen Ankara Çankaya ilçesindeki Kara kayıtlarında İmam Hatip olarak görev yapmaktadır.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here