Net Koli

0
23

Koli, İthal kağıtların çoğu sertifikalandırılmıştır, yani orman yönetimi ülkeleri ekolojik dengeyi bozmadan belirli ilkeler dahilinde kesilen ağaçların elde edilir.Kesilen ağaçların bulunmuş olduğu yere ve türlerine nazaran 8-14 yıl sonra yeni ağaçlara erişecek yetişkinlik dikilir. Bu yüzden, Türkiye’de oluklu mukavva ve kutu üretimi için odun kesimi yoktur. Bizler Kolici.Com 2003 yılı faaliyetlerimiz sonucunda, çevre dostu hijyenik ekonomik ürünün reklamını en etkili şekilde görsel olarak taşıyan doğal yiyecekleri sakınan sürdürülebilir bir ürün olan oluklu mukavva kutu ve kutuların kullanımını.

Koli

Kolici, teşvik etmek için çaba sarf ediyoruz. 1874 senesinde Smyth tarafından tasarlanan ilk oluklu mukavva makinesi, Oliver long adlı bir mühendisden esinlenerek kendi oluklu mukavva makinesini geliştirdi. Oliver, uzun oluklu mukavva makinesiyle oluklu mukavva üretimine öncülük etti, böylece ABD Birleşik Devletleri oluklu mukavvanın devamlı kullanımından yararlanabildi ve mümkün olan en kısa sürede Avrupa’ya yayıldı. Bir seride oluklu mukavva üreten.

Kolici

Oluklu Mukavva, Oliver long un design, şimdi dünya genelinde çalışan karton makinelerde kullanılmaktadır. Makinenin üretim tekniği, çağdaş üretim tesislerinde bile benzer şekilde kullanılır ve oluklu mukavva uzun bir halde üretilir. Bu malzemeden ilk kutuyu yaratan İskoç tasarımcı Robert Gair, uzun oluklu mukavva üretiminin yolunu açmasına rağmen. İskoç Robert Gair, oluklu kutuların biroldukça fert tarafınca talep edildiğini ve 1890’da seri üretime başladığını gördü.

Oluklu Mukavva

Oluklu mukavva kutular Avrupa’nın her yerinde hızla kullanılır 20. 20. Yüzyılda tanıtıldı. 20. 20. Yüzyılda, ambalaj endüstrisi en çok tercih edilen araç-gereç haline gelmiştir. Oluklu mukavva kutular özellikle porselen ürünlerin taşınması için kullanılır. Net parsel paketi, parsel siparişlerinin düşük miktar ve kısa vadeli teslimatı sağlar, böylece envanter maliyeti yoktur. Düşük nakliye maliyetleri ve depolama maliyetleri. Kullanımdan sonra %100 geri dönüştürülebilir tek üründür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here