Mobil Sağlık Tarama Aracı ve Solunum Fonksiyon Test Cihazı – Fatih Medikal

0
127

Mobil Sağlık Tarama Aracı, için sessiz bir havalandırma sistemi aydınlatması ve büyük bir çift camlı akustik pencere ile donatılmıştır. Kullanım kolaylığı tekerlekli tam donanımlı bir kabin çok hızlı bir şekilde konumlandırılabilir. Stand birkaç dakika içinde kullanıma hazır entegre bir tesis sağlamak için bir odyometre rafı ve entegre kriko paneli odyometre bağlantıları ile birlikte gelir. Odyometre kabini çok pratik ve uygun maliyetli ve yerden tasarruf sağlayan tarama odyometrisini tamamlamak için kontrollü bir ortam sağlamak üzere tasarlanmıştır. Odyometri kabin sessiz oda teknik özellikler taşıma kolaylığı kabin içi zemin Kontrol Paneli ve panel her türlü cihazla uyumlu.

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Solunum Fonksiyon Test Cihazı, JAC girişi 1 5 mm DKP sacdan imal edilmektedir. Odyometre kabini olarak bilinen bu tip kabin 2 mm kalınlığında sacdan yapılmıştır. İçindeki sesin yankılanmasını önlemek için delikli sac kullanılarak üretilmiştir. Bir sünger koymak yanlış Sünger bakteri ve yağ atıkları kolayca içeren sağlıksız bir malzemedir. Bununla birlikte bu kabinlerin içi ıslak bir bezle silinebilir ve bakteri içermez. Statik boya kolayca çıkmayacak ve ses gücü ve hijyen sağlayacaktır.

Solunum Fonksiyon Test Cihazı

Mobil Sağlık Aracı, Müşterilerimiz yüksek kaliteli odyometre kabini ile çalışmak istiyorlar. Bu kabinler kendi kendine yeten bir ortam sağlayan konuşma testlerini duymak için kullanılır. Mobil sağlık araçlarında da kullanılan odyometre kabini sessiz kabinler odyometre kabinleri endüstriyel askeri eğitim resmi ve tıbbi alanlar için uygundur. Odyometri kabinleri sessiz kabinlerimiz havalandırma sistemine sahiptir.

Mobil Sağlık Aracı

Ayrıca müşterinin tercihine göre tekerlekler üzerinde üretilebilir. Tüm yaş gruplarına kolay erişim için odyometri kabinlerimizde giriş kapıları kolayca girebilmeleri için kullanılmaktadır. ​ Bu kabinlerin ayırt edici özelliklerinden bazıları birçok sanayi ve sağlık kuruluşunun doğru odyolojik kaydın elde edilebileceği kontrollü bir akustik ortama duyulan ihtiyacı tanımasıdır. Fatih medical odyometre kabini bu gereksinimi karşılamak için tasarlanmış çok pratik ve uygun maliyetli bir üründür. Gelişmiş tasarım üstün performans sağlar. Fatih medical tıp merkezlerinde sahanın prim olabileceğini kabul ediyor. Bu nedenle kompakt odyometre kabin tasarımı maksimum alan kullanımı sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here