Minecraft Premium Neden Önemli

0
8

Minecraft Premium, Nasıl oynuyor, kim oynuyor, zararlı? Markus” Notch “, Persson tarafından yazılmış bir bilgisayar oyunu.” 2009’da bir hafta, 2011’de resmen yayınlandı ve kısa bir sürede tüm dünyaya yayıldı. En basit terimlerle, kendinizle bloklarla dolu bir dünya yaratırsınız. İlk bakışta çok can sıkıcıdır, çünkü çok basittir. Dünyadaki milyonlarca hayranın olduğu bir oyun nasıl olabilir, ne kadar bağımlısı olduğunu merak ediyorum. (iPad’deki görüntüyü iPad’de değil, iPad’de görüntüliyorum) Bugün sadece 18 milyon kişi PC / Mac İstatistikler, xbox, PlayStation, iOS ve Android cihazlarda oynayan oyuncuları eklediklerinde 40 milyondan fazla kişinin Minecraft oynadığını gösteriyor. Bu inanılmaz bir rakam. Bu benim için 40 milyon bağımlı.

Minecraft Premium

Evden bir bağımlıımız olduğunu biliyorum. r ‘Minecraft’ kelimesi? Yoksa gerçekten ne duyduğunu bilmiyor musun? Bu Minecraft nedir? Markus “Notch”, 2009’da bir hafta içinde Persson tarafından yazılan, 2011’de resmen yayınlanan ve kısa bir sürede tüm dünyaya yayılan bir bilgisayar oyunu. En basit terimlerle, bloklarla kendinize ait bir dünya yaratırsınız. İlk baktığınız zaman çok sinir bozucu çünkü son derece basit grafiklerden oluşuyor. Dünyadaki milyonlarca hayranın olduğu bir oyun nasıl olabilir, ne kadar bağımlılık yaratırsın. (IPad’deki görüntüyü iPad’de değil, gelişmiş görüntülere yerleştiriyorum) Bugün sadece 18 milyon kişi PC / Mac’de oynuyor. İstatistikler, xbox, PlayStation, iOS ve Android cihazlarda oynayan oyuncuları eklediklerinde 40 milyondan fazla kişinin Minecraft oynadığını gösteriyor. İnanılmaz bir numara.

Minecraft

Bana göre, bu 40 milyon bağımlı. Bir kez enfekte olduğunda, o terk edemez. Oradan evimizde bir bağımlıımız olduğunu biliyorum. Belli ki, doğru elitleri almadan sadece bir mesafeden izleyen ve oynayan oyuncuları izleyerek kötü bir oyun olduğunu söyleyerek haksızlık yapmak istemiyorum. Sonuçta, bugünlerde dünyanın en çok satan oyunu. Sanırım bilen çok insan var. Minecraft, alışkın olduğumuz oyunlardan, göz alıcı, göz alıcı, efektlerle dekore edilmiş oyunlardan çok farklı. Blokları üst üste koyup tamamen farklı üç boyutlu bir alana geçersiniz. Bacaklar dünyası.

Minetity.com

Basit. Hikaye yok. Daha doğrusu, hikaye gündelik kullanıcı tarafından yaratılmıştır. Malzemeler, ekipman, araçlar kullanıyorsunuz. Evler, yollar, şehirler inşa ediyorsun. Düşmanlara karşı savaştığınız oyun türlerine göre evinizi, bahçenizi ve hayvanlarınızı koruyorsunuz. Hayal gücünü, yaratıcılığını, sabrı anlayacaksın. Beyninde çalıştığına emin misin? Çünkü kullanıcıyı plan yapmaya ve uygulamaya geçirmeye zorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here