Mikro Köpük Nitril Eldiven ve Kaynakçı Kıyafetleri

0
8

Köpük Nitril Eldiven, Endüstrisinde Çapak alma işlemleri sırasında Otomotiv sektöründeki tüm kaynak uygulamaları ve gelişmekte olan ve yüksek koruma gücü ile uzun ömürlü ürünler İle sizin için en uygun ürünü üreten her konuda size özel çözümler üretiyoruz biz şirketinizin üretim bandında mekanik kimyasal fiziksel analiz için özel ürünler üretiyoruz Kaynakçı elbisesi. Kalite belgelerimiz dünya standartlarında üretimdir. Tüm kaynak eldivenleri en 388 EN 407 ve CE sertifikalarına sahiptir.

Köpük Nitril Eldiven

Mikro Köpük Nitril Eldiven, Kalitesiz deriden üretilen ağır Metal ve kanserojen ürünlerin oluşturduğu sağlık riskleri üzerine farklı laboratuvarlarda yapılan araştırmalar sonucunda kendi ürünlerimiz için özel olarak en iyi hammaddeyi ürettik. İsteğinize uygun olarak size gönderilecek kaynağın ciddi etkilerini önlemenin en iyi yolunun gerçek cilt olduğunu ve hangi koşullar altında cildin kaynak koşulları için en uygun biçimde tedavi edileceğini belirledik. Sonuç olarak X ışınlarının %100 ünü ve kaynak tarafından yayılan diğer kötü faktörleri önleyebilecek ürünler üretiyoruz.

Mikro Köpük Nitril Eldiven

Kaynakçı Kıyafeti, Son yıllarda kalitemizi kanıtlayarak Ürünlerimiz Türkiye nin en büyük 100 Sanayi kuruluşunun çoğunda etkin bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Atık Yönetimi geri dönüş verilerinde Toplam Kalite yönetiminde başarılı bir şekilde yer aldığımızı görüyoruz. Ürünlerimizin piyasadaki ithal ürünlerden 5 kat daha uzun sürdüğü ve kullanıcı memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu için gurur duyuyoruz. Yan cep sağ pantolon cebinde 1 pantolon 2 Klasik cepler sağ arka cep kapağı 1 Malzeme olmadan malzeme kapağı 1 pocket ile %100 Aramid iplik pantolon arkasında tek sıra yatay.

Kaynakçı Kıyafeti

Kaynakçı Elbisesi, 3M® Scotchlite 5 cm yanmaz yansıtıcı sarı gri sarı veya kırmızı gri kırmızı fermuar koruyucu ön pat 1 cep kalem ve göğüs malzeme ve 2 cepler kol 1 sol cebinde. 1985 yılından bu yana iş güvenliği sektöründe yer alan Özden OSGB kısa sürede 100 den fazla uzman ve hekim ile 500 den fazla şirkete üstün bir İSG hizmeti haline gelmiştir. İşte bizi rakiplerimizden farklı kılan detaylar. Kendi yazılımı olduğunu söyleyen bir çok OSGB ile karşılaşabilirsiniz.

Kaynakçı Elbisesi

Bununla birlikte osgb yazılımı kendi ekibiyle yazan ve müşterilerinin isteklerini anında yazılıma aktarabilen tek şirkettir. İSG yazılım İSG portalımız tüm uzmanlarımız 1985 yılından beri iş güvenliği sektöründe faaliyet gösteren A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Kurucumuz Özgen Özden tarafından eğitilmektedir. Her 10 uzman sürekli bir iş güvenliği Koordinatörü tarafından kontrol edilir. Böylece şirketiniz yılda iki kez iç denetimden geçecektir. Osgb nin çalışma yapısı diğer Osgb lerden çok farklıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here