Makaw

0
16

Makaw, Markanızın internet dünyasında doğru tespiti ve sunumu için her aşamada iyi bir proje süreci ve uzman ekibi ile çözümler üretiyoruz. Proje Yönetimi süreci; Analiz toplantıları yaratıcı fikir çalışmaları editör çalışmaları tasarım. İnteraktif programlama yazılım ve veritabanı uygulamaları. Test ve genel kontroller yayıncılık web sitesi üretim süreçleri RND. Yönetim sistemi üzerinde çalışmalar yapılır. Tüm uzmanlarımız bu sistemdeki zaman planlarına uygun olarak çalışmalarını tamamlayacak, böylece size verdiğimiz sözleri koruyabileceğiz. Projenin her aşamasında, otomatik olarak oluşturduğumuz bilgiler hakkında bilgilendirileceksiniz ve böylece projenizi her geçen gün takip edebileceksiniz.

Makaw, Süreklilik web sitenizin yayınlanmasından sonra uzun bir süre için sağlıklı bir şekilde çalışmak için iyi bir planlama geçmesi gerekiyor. Web sitesi hedeflerinize uygun bir altyapı ile yürütülen web projelerinin uzun süre geçerli kalmasını sağlıyoruz. Bir web sitesinin korunması için sürekli bir yönetime sahip olması gerekir. Web sitesi yönetimi konusundaki çalışmalarımızı Gözden geçirdiniz mi? Web sitenizin doğru planlama size aşağıdaki faydaları verir: sanal dünyaya uyum sürecinde. Şirketiniz için hızla yükselen mobil kullanım eğrisi için stratejiler geliştirmek gerekir. Mobil kullanıcı nüfusunun yaş aralığı dikkate alındığında, sürece bireyler. Mobil cihazlarını kullanarak internette harcamak gibi, dijital pazarda yer almak istiyorsanız. Web sitesi mobil uyumlu hale getirmek gerektiğini düşünmelisiniz.

Makaw

Makaw, Bizimle iletişime geçerek, hızlı duyarlı yani mobil uyumlu web sitesi tasarımı kodlama ile yapılandırılmış bir mobil web sitesi olabilir. Mobil Uyumlu Bir Web Sitesi Nedir? Bugünün teknolojisinde akıllı telefonların ve akıllı tabletlerin çoğalmasıyla, internet kullanıcılarının çoğunluğu. Web sitelerinin ziyaret edilmesi kolay olması nedeniyle mobil platformlardan web sitelerini ziyaret ediyor. Google son zamanlarda en yüksek düzeyde kullanıcıların deneyimleri tutmak ve doğru bilgi ile. Arama sonuçlarında daha üst sırada yer aldı ve bu sitelere öncelik vermeye başladı. Mobil uyumlu web siteleri takip etmek tam olarak ne vermesini sağlamak için algoritmalar geliştirmiştir. Bu sonuçlara göre, mobil olmayan Web siteleri hızla arama motoru sıralamasında geri sırada yer aldı. Bu nedenle, internet kullanıcıları kolayca web siteleri. Göz atabilir ve web sitelerinin üst arama motorları mobil uyumlu olması için tasarlanmış olmalıdır.

Web Tasarım

Makaw, Tüm yeni tasarlanmış web siteleri mobil uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm önceden tasarlanmış. Ancak mobil uyumlu olmayan web siteleri mobil uyumlu web sitelerine bizim tarafımızdan çevrilir. Ülkemizde Türkiye’de mobil İnternet kullanım oranları, 3G kullanım oranı, yani cep telefonu ve tablet üzerinden internete erişim sayısı yaklaşık %51’dir. Cep telefonlarının ve tabletlerin e-ticaret üzerindeki baskınlığına göre, kullanıcıların %92’si alışverişten. Önce tabletler ve cep telefonları ile ürün araştırması yaparak istedikleri ürünü satın alıyor.

Web Macaw

Makaw, Bu rakamlar, ülkemizde mobil internet kullanımının ne kadar yaygın olduğunu göstermektedir. Bu ölçüme bakarak mobil uyumlu bir web sitesinin kullanılması neredeyse zorunludur. Arama Sonuçları, Bir Sitenin Mobil Uyumlu Olup Olmadığını Nasıl Bildirir? Mobil cihazlar ararken, web siteleri arama motorlarında ilk sırada yer almak için mobil uyumlu olmalıdır. Web sitelerinin kullanıcılara ve arama motorlarına daha duyarlı olması gerekir. Web sitelerinin mobil uyumlu olup olmadığını anlamanız istenirse. Bir web sitesinin mobil uyumlu olup olmadığını görmek için. Search Console’un mobil kullanılabilirlik bölümünü inceleyebilirsiniz. Google, dünyanın en popüler arama motorlarından biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here