Macaw

0
652

Macaw, Ev akışının her web tasarım projesinde başladığı karşılama ekranının veya vitrin alanının tasarımında haklı olarak çok zaman harcıyoruz. Çalışmanın başında izlediğimiz tasarımcıların eserlerine bakmak ve sitenin tasarım konsepti için örnek koleksiyonları oluşturmak iyi bir fikirdir. Kullanıcının marka sloganına odaklanmasını ve akışı takip ederek vakit geçirmesini istiyorsanız, bunu hoş geldiniz ekranında unutulmaz bir başlık ve iyi bir görsel görünüm kullanarak elde edebilirsiniz. Gelecekteki projeler için birlikte ilham alabileceğiniz hoş geldiniz ekran arayüzü.

Macaw

Macaw, Tasarımı alanında başarılı olduğum örnekleri değerlendirelim. Londra merkezli Cumhuriyet reklam Ajansı’nın karizmatik web sayfası, ilk önce sizinle tanışan yükleme ekranıdır. Onlar bir sloganı ile tek bir renk kullanmak karşılama ekranı yönlendirir. Cumhuriyet işler sayfasında bir karşılama ekranı ile bize sunar. Burada, tam ekranın görsel bir kullanımı ve önemli proje isimlerinde kalın bir yazı tipi bulunmaktadır. Arayüz tasarımı, animasyonda okunabilen ve anlaşılabilen minimal bir arayüz tasarımına sahiptir. Tasarım blogu olarak 2008 yılında 2009 yılında Yatzer ile tanıştım. Yatzer 2 yıl önce arayüz tasarımı güncellendi. Sistem durumunuzu görünür hale getirin. Kullanıcıyı eylemi hakkında bilgilendirmelisiniz.

Web Macaw

Macaw, Örneğin, kullanıcı fotoğrafların yüklenmesini istiyorsa, fotoğrafları bulundukları ekrana yükleme hakkında bilgi yazmalısınız. Çok teknik kullanım gmeshurk dili olmayın. Bilgilerde kullanıcı dilinde olun. Örneğin, kullanıcının üyelik bilgileri d950 tablosunda tutulursa, kullanıcıya d950 tablonuzu güncellemek yerine profilinizi güncellemesini söyleyebilirsiniz. Hata mesajlarınızı net ve doğrudan alın. Dizin hatası benzer şekilde, teknik hata koşullarını kullanmamaya dikkat etmelisiniz. SAJ’Yİ geliştirmek yerine, hata için herhangi bir yer bırakmayacak bir ürün akışı çizdiğinizden emin olun. Ürünü geliştirin ve kullanıcının hata yapmasını önleyin.

Macaw Web

Macaw, Üyelik formunu doldururken kullanıcılarınız normalde eksik bilgi şeklinde hatalar alacaktır. Önleyemeyeceğin durumlardan bahsetmiyorum. Kullanıcı üyelik formunu doldurduğunda, metni gireceği alana numarayı girin, lütfen numarayı girin ve hata mesajını kaldırmayın. Bunun yerine, sayı girmek için alanlara sayısal klavyeyi açın. Böylece, sayı kelimeleri almak için standartlar yerine harfi giremez bile.

Macaw, Örneğin, bir sonraki eylem için bir sonraki eylemi yazdığınız her yerde continue kullanırsanız. Hepimiz hata pop up başlangıcına hataları yazmak gibi biz gidip ooooopsss yazmamalı, kullanıcı her zaman rahat hissetmeniz gerekir. Her durumda, çıkış düğmesi ile uygulamadan çıkabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here