Webceo Sanayi Koli – Netkoli.com

Koli – Netkoli.com

0
24

Koli, Türkiye’de TUİK tarafından üretilen Fluting ve kraftliner kağıtları. İster bir kutu Fabrikası, ister bireysel ister kurumsal olsun, alışverişimizi sunuyoruz ve her zaman kullanılan katı ürünlerimizin karşısında sizden olumlu geribildirim alıyoruz. Bu geri dönüşler ve yorumlar karşısında, işimizi daha da büyük silah, fedakarlık ve kendine güven ile kucaklayarak yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz. Buna ek olarak, özel baskılar, renkler ve desenler kullanarak kutular, kutular ve her türlü kağıt ambalajı üretiyoruz. Bu baskılar ve desenler genellikle kurumsal müşterilerimiz tarafından tercih edilir ve her zaman kullanım açısından konfor sunar.

Koli

Siparişlerinizi istediğiniz zaman ve herhangi bir zamanda alabilir ve mümkün olan en kısa sürede size teslim edebiliriz. Kutuya mal taşımak için kullanılan bir karton kutu.Parsel, malları içine yerleştirmek için kartondan yapılmış kutulara verilen addır. Taşıma sırasında şeyleri taşımaya veya şeyleri korumaya yardımcı olur. Üretim ülkemizde her geçen gün devam ediyor, ambalaj ve nakliye için kullanılan birçok mal ve malzeme alanında lojistik. Buna ek olarak, ulaşım, üretim, tüketim, iş hayatı, ev hayatı her yerde benzer bir şekilde ihtiyaç duyulan bir nesnedir. Şeyleri bir yerden diğerine rahat bir şekilde ve zarar vermeden taşımak için bir karton kutu. Oluklu mukavva levhalar çizim, baskı ve montaj ile üretilmektedir.

Netkoli.com

Oluklu mukavva üretimi tamamlandıktan sonra bir makineden baskı, açma ve hat işlemleri yapılır. Bu noktadan itibaren, karton karton birleşme işlemi için dikiş makinesine veya yapıştırma ünitesine girer. Müşterinin isteğine bağlı olarak, kenarlar zımba ile delinir. İstenirse, yapışkan tutkal kulağın kısmına uygulanır. Dikiş ve yapıştırma bağlayıcı olmayan işlemlerdir, her ikisi de birlikte yapılmaz. Kolik üretim uzun vadeli bir durum değildir.

Net Koli

Örneğin, sipariş miktarı 60x40x40 birim, 1.000 birim ve ortalama 40 dakika içinde üretilir. Daha büyük bir boyuta sahip 80x50x50 parsel için, bu ortalama 60 dakikadır. Oluklu mukavva istenilen kalitede üretilir ve bu durumda belirleyici bir konudur. Karton kutu imalatı, kenar kombinasyonundan sonra paketlere bağlanır. Daire, orta boy çift oluklu kutuların bir paketinde 10 kutu ile atılır. Kutuların büyük boyutu kolayca hareket ettirilebilir, çünkü pakette kutu sayısı 5’tir. Pakette orta boy tek oluklu kutuların sayısı 25’dir.

Kaynak: https://www.netkoli.com/

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here