Webceo Sektörel KKD Uzmanı İş Güvenliği Malzemeleri

KKD Uzmanı İş Güvenliği Malzemeleri

0
27

İş Güvenliği Malzemeleri, Bizimle iletişime geçerek bayilik fiyatıyla çevrimiçi satın almayı planladığınız ekipman hakkında bilgi alabilirsiniz. Kesime dayanıklı iş eldivenleri ve özellikleri kesime dayanıklı iş eldivenleri kullanılacak sektöre göre farklı modellerde üretilmektedir. Kesilmeye dayanıklı eldiven üretiminde hammadde olarak. Hppe cam elyaf PU HDPE nitril köpük UHWE para aramid hava geçirgen bir eldiven olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir MaxiFlex Ultimate kuru ortamlarda hassas için bir kriter haline gelmiştir.

İş Güvenliği Malzemeleri

Maxiflex Eldiven, 360 hava geçirgenliği patentli mikro köpük nitril kaplama 360 ° hava geçirgenliği sağlar. Piyasadaki en havalı eldiven. %25 daha ince pazarda çoğu köpük nitril eldiven kadar iki kat daha fazla mekanik performans sağlar. Mikro fincan kaymaz kavrama kontrollü ve üstün kavrama sağlar. Mekanik eldivenlerin mekanik tehlikeleri için 4 haneli kodlar. Aşınmaya karşı direnç: eldivenlerde aşınma için gerekli döngü sayısı kesime karşı direnç: sabit bir oranda kesim için gerekli döngü sayısı yırtılmaya karşı direnç.

Maxiflex Eldiven

Kesilmez Eldiven, yırtılma direncine karşı yırtılma direnci için gerekli kuvvet seviyesi: delinme için gerekli kuvvet seviyesi delinme için gerekli kuvvet seviyesi olarak belirtilir. Kişisel koruyucu ekipman kaza riskini ortadan kaldırmak ve kaza riskini en aza indirmek için tasarlanmıştır. Kişisel koruyucu ekipman birçok kategoride ve bazı bilgi ve araştırma mekanik risk eldiven ve bunların yararları kullanımı üzerinde gerçekleştirilmiştir.

Kesilmez Eldiven

Çelik Eldiven, Bu çalışmalar mekanik risk eldivenlerini mekanik risklere karşı korurken her biri belirli bir risk açısından gösterilen performansı temsil eden dört rakam (performans seviyesi) içeren bir simge ile ifade edilir.

Çelik Eldiven

Bu standart aşınma bıçağı kesimi delinme ve yıpranmanın neden olduğu fiziksel ve mekanik koşullara bağlı olarak her türlü koruyucu eldiven için geçerlidir. İş güvenliği malzemeleri Maltepe iş güvenliği malzemeleri Maltepe iş güvenliği dünyadaki gelişmeler zamanla Türkiye’de oluşmaya başlamıştır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here