KKD Uzmanı – Ark Kıyafeti, Tek Kullanımlık, Kaynakçı ve Nitrlik Eldiven

0
13

ARK Kıyafeti, Ürünlerinizin hasar görmesi durumunda, kargo yetkilisinden bir kayıt tutmasını isteyin ve paketin teslimini yapmayın. Dakikalar içinde muhafaza edilen ürünler kargo şirketi tarafından bize teslim edilecek ve ürünler değiştirilecektir. Bu kişisel koruyucu ekipman konfor ve güvenlik zenginliği değildir. nitril eldiven Kaynakçı, bir makalenin tüm kaynaklarını yapamayacağını bilir. Tüm kaynak türleri aynı değildir.Tüm kaynak eldivenleri aynı değildir. İşte iş için doğru eldiven seçerken dikkate alınması gereken önemli faktörlerden bazıları. Satış sonrası anti sıçramak sprey derileri yalıtım yanan engeller.

ARK Kıyafeti

Tek Kullanımlık Eldiven, Yalıtım genellikle Polar köpükten veya elinizi daha iyi korumak için alüminize astardan yapılır, ancak bu astar da çok Yanıcıdır. Bu astar, terleme fitilini iyileştirmek ve eldiven içindeki bakterilerin birikmesini önlemek için özelliklere sahip olabilir. Yıkamayın. Islak ise, kurutarak saklayın. Sert olmayan bir fırça ile kurulayın.Eldivenler kesinlikle çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Kullanmadan önce kuru temizlenmelidir.Islak ise kuru tutun.Eldivenleri kuru bir yerde ışık, ısı ve elektrik tesisatından uzak tutun.Elleri temizlemek ve kurutmak için eldiven giyin.

Tek Kullanımlık Eldiven

Kaynakçı Eldiveni, sizi elektrikli ortamlarda ortaya çıkan risklerden korumak için özel olarak üretilmiştir. Yüksek iletkenlerinin bozulmasının bir sonucu olarak; yüksek sıcaklıkta sıcak gaz erimiş metal oluşur. Bu ve benzeri tehditlere karşı maksimum güvenlik sağlamak için ARK kıyafetleri sizi korumak için tasarlanmıştır. Antistatik malzemeler ARK giyim yapısında kullanılır, böylece patlamalara karşı bile sizi güvende tutar.

Kaynakçı Eldiveni

Nitril Eldiven, takım da elektrik ark koruyucu takım olarak bilinir. Böyle yoğun bir ortamda çalışıyorsanız kesinlikle koruyucu giysiler için işveren sormalısınız. Ayakkabıların özellikleri tasarımlarına göre değişebilir. 1 kırmızı renkli yanmaz kevlar iplik ile.sınıf kaynakçının eldiveni.Tam fitil yapısı ile çok dayanıklıdır. Yumuşak cildi sayesinde, kaynak penselerini ve iş parçasını kolayca kavrayabilirsiniz.

Nitril Eldiven

Isıya dayanıklı yapısı ile uzun ömürlüdür.Ve expressweld kalitesi. Ayakkabıların en önemli özelliği burun parçalarının koruyucu metal içermesidir. Bu koruyucu metal nedeniyle, çalışanlar ayaklarına düşme ihtimali olan maddelerden korunacaktır. Burun, güvenlik için önemli olan ayakkabıya sabitlenmiş kompozit malzemeden yapılmıştır. Ayakkabıların tabanı, iş güvenliği noktasında kullanılmak üzere kaymaz ve kolayca silinmez malzemeden yapılmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here