İveco Yetkili Servisi ve Otokar Satış Bayileri

0
31

İveco satış bayileri, marka Başkanı Pierre Lahutte “BMW’nin Iveco’nun sektörün geleceği vizyonunu benimsemesinden gurur duyuyoruz çünkü doğal gaz sürdürülebilirliğin bir sonraki aşaması” dedi. LNG’Yİ nakliye gereksinimleri için kullanmaya başlayan uluslararası üretici ve lojistik operatör sayısında hızlı bir artış görüyoruz. Birçoğu son 20 yılda geliştirdiğimiz deneyim göz önüne alındığında Iveco’yu filolarını LNG’YE dönüştürmeyi tercih ediyor. Sadece öz göz ve Iveco bayi ağı aracınızın her zaman optimum performansta çalışmasını sağlayabilir.

İveco satış bayileri

İveco yetkili servisi, Bu nedenle Origin 100 % Iveco müşterilerimize olan bağlılığımızı güçlendirmek için pazara tanıtıldı. Origin 100 % Iveco aşağıdaki amaçlar için özel olarak tasarlanmıştır: müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman karşılayabilecek premium satış sonrası hizmetler sunmak. Önde gelen tedarikçiler sürekli araştırma ve geliştirme programı sayesinde orijinal yedek parçaları Iveco üstün kalitede ürün ve hizmet üretimi sadece en iyi ürünleri seçerek müşteri ilişkileri ve sürekli yatırım profesyonellik satış sonrası Iveco için beceri ve bağlılık ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

İveco yetkili servisi

İveco servis iletişim, Lojistik sektörü giderek çevresel ayak izini azaltmak için bir çözüm olarak doğal gaz benimsiyor. Kaynaklarını verimli bir şekilde yönetmeye devam ederken giderek daha sıkı emisyon düzenlemelerine de uyum sağlıyor. IVECO ticari taşımacılık sektöründe doğalgaz potansiyelini ilk gören firma oldu.

İveco servis iletişim

Otokar bayileri, Doğal gaz dizel ile karşılaştırıldığında %20 ila %40 arasında yakıt tasarrufu sağlayarak yakıt tüketiminde %15’e kadar azalma sağlar. Buna ek olarak piek sessiz kamyon testinde 71 dB’den daha az ses ile sessiz çalışma avantajı sunar. Iveco bir CNH Endüstriyel marka IAA Ticari Araçlar 2016 Fuarı’nda Iveco z kamyon konsepti dünyaya tanıttı Hannover’de her iki yılda bir gerçekleşir ve ticari araç sektöründe önde gelen uluslararası ticaret fuarlarından biridir.

Otokar bayileri

Bu yeni konsept uzun menzilli ulaşımda sıfır darbe prensibi ile tamamen sürdürülebilir bir ulaşım sistemi öngörmektedir. CNH Industrial’ın Tasarım Merkezi ve inovasyon bölümü ile ortaklaşa tasarlanan IVECO z kamyon konsepti alternatif enerji kaynaklarını keşfederek yeni teknolojiler geliştirerek ve sürücünün rolünü değiştirecek özerk sürüşe odaklanarak geleceğe bir adım daha atıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here