iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Hizmetleri

0
20

iPhone Ekran Değişimi, hakkında ve hangi konularda batarya değişimi yaptırmanız gerektiği hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu gibi sorunlarda komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Bu tür sorunlarınızda servisimizle irtibate geçebilirsiniz yada Dudulludaki yerimize gelip destek alabilirsiniz. Ekran Değişimini Dokunmatik Ekran Değişiminde Yaptırmanız Size Ne Kazandırır Ekran tamiri yaptırmadan önce önemle tavsiye ettiğimiz bazı konular bulunmaktadır. Bu tavsiyeler gerek aynı sorunu yaşamamanız gerekse de telefonunuzun dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmasını engelleyebilmeniz amacı ile aşağıda maddeler halinde sizlerle paylaşılmıştır.

iPhone Ekran Değişimi

Ekran Değişimi, profesyonel ekipman ve yurtdışından özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön camı kolayca söküyoruz. Sonrasında Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir. Stoklarımızda bulunan orijinal GORİLLA GLASS Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır. Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör cihazlar yardımı ile boşluk hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren iPhone 6 Ekran Cam Değişimi işlemi sonrası telefonunuz dokunma tik hassasiyeti LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.

Ekran Değişimi

iPhone Tamiri, Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup cep telefonu tamiri sağlayıcılarına öncülük etmektedir. Kullanılan ekran kesinlikle orjinal ve seri numaralı olmalıdır. Ön cam değişimi değil full panelli ekran değişimi yapılmalıdır. En az 3 ay teknik servis garantisi sınırsız bir şekilde verilebilmelidir. Modele göre markaya göre değişkenlik göstermektedir. Yan sanayi ve Çin malı ürünlerin takılmasına kesinlikle izin verilmemelidir.

iPhone Tamiri

iPhone ekran değişimi hakkında bir rehber hazırlama gereği duyduk. Hepimizin başına gelebilecek bir kaza ve sonucunun telefonun fiyatına eş bir büyüklükte sıkıntı yaratacağı durum iPhone ekranının kırılması. Apple müşteri memnuniyetine önem veren bir firma ve bu tutumu ile dünyanın en saygın firmaları arasında yer alıyor. Şimdi düşünün ki iPhone 8 Plusınızı veya iPhone Xinizi yere düşürdünüz ve ekran kırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here