Webceo Sektörel Hyster Forklift Yedek Parça ve Servisi Hizmetleri

Hyster Forklift Yedek Parça ve Servisi Hizmetleri

0
26

Forklift Yedek Parça, moduna sahip sağlam ve güvenilir PSI 2.4 L LPG motorları bulunmaktadır. Düşük araç gürültü ve titreşim seviyeleri. Motorlar tamamen izole çevre ve aks önlemek için doğrudan iletim gürültü ve titreşim. Sağlamlık ve düşük yükseklik yerleştirme süreleri sayesinde sınıf lideri Hyster Masters uzun servis ömrü boyunca hassas ve güvenli çalışma sağlar. EMEA bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Harry Sands Hyster Yale Group Türkiye yi lojistik üssü olarak görüyor. TSM Global üst düzey yönetici Taner Sönmezer in işbirliğiyle özellikle lojistik Otomotiv perakende içecek ve gıda ambalajı beyaz eşya ve elektronik sektörlerini hedef alarak yatırımları artırmayı planlıyoruz. 3 yıl içinde hızlı kaldırma ve tüm bayi Ağı da dahil olmak üzere 500 yeni iş yaratacağız ve sürücüler bir vardiya ile üretken tutarak kolay ve rahat çalışmanın tadını çıkaracaklar.

Forklift Servisi, Firmamız iş makineleri tamir ve yedek parça satış yapmaktadır. Ayrıca Konya Karaman ve Aksaray bölgelerinde Sumitomo ekskavatör ve ammann silindir markalarının Yetkili Servis ve bayisiyiz. Belirli site zorluklarını karşılamak için xt yi kişiselleştirin. Çekiş hızı kontrolü ışık kitleri halojen veya LED yaya farkındalığı ışığı gibi seçenekler yan vardiya yan vardiya çatal Bulucu telemetri sistemleri ve daha fazlası fabrikadan temin edilebilir. Eklerin gerekli olduğu kilitleme ile dördüncü fonksiyonlu hidrolik sıkıştırma ekleri ile kullanım sağlar. ABD de forklift ve istifleme makinelerinin lider üreticisi Yale Quick Lift ile imzalanan yeni distribütörlük Anlaşması ile Robotik ürünlerini Türkiye ye taşıyor.

Hyster Yedek Parça, Yale den yapılan açıklamaya göre 140 yılı aşkın tecrübeye sahip forklift ve istif makineleri üreten Yale Türkiye TSM Global in bir yan kuruluşu olan Quick Lift ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Açıklamada Hyster Yale Group EMEA bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Harry Sands Yale in forklift ve mağaza içi ekipmanlarındaki hızlı asansörün satış kiralama ve satış sonrası hizmetlerden sorumlu olacağını söyledi. Bu işbirliği sayesinde Sands Türkiye Lojistik üssü olarak Türkiye nin tüm bölgelerinde yaygın ve etkili satış ve satış sonrası hizmetler sunabileceklerini görüyoruz. Yale olarak burada yatırım yapıyoruz çünkü Türkiye deki potansiyeli görüyoruz. değerlendirmeler yaptı. Sands Türkiye pazarının önemine dikkat çekerek hızlı bir şekilde yükselmenin önemli bir yol olacağını vurguladı. Forklift servisimiz İstanbul daki en çok yayın yapan.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here