Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri

0
9
Hasta Yatağı
Hasta Yatağı

Hasta Yatağı, Firmamız Radikal Tıp, 1996 yılından beri hasta yataklarının ve aksesuarlarının ithalatı, ihracatı ve yurtiçi satışını deneyimli personeli ile başarıyla sürdürmektedir. Yatarak tedavi gören hastaların günlük hayatının temel prensipleri ile ilgilenen hastalar ve bakım sürecinde olan kişilerin konforu, ekonomik fiyatları, yüksek güvenlik özellikleri ve konforlu yapısıyla dikkat çekiyor.

Hastane yatağı satışı ve leasing faaliyeti ana iş kategorisi olan Radikal Medikal’de her modelde ve özellikte çeşitli motor kapasiteli hasta yatakları bulabilirsiniz. Bu yatak tiplerini kullanma zorunluluğu yoktur ve fonksiyonel bir hasta yatağına sahip hasta bir yatağa sahip olmak normal bir yatak tip yatağa kıyasla her zaman daha emniyetli ve daha güvenli olacaktır.

Hasta Yatağı

Bizler sadece hasta bir beşik üreticisinden değil, aynı zamanda güçlü bir pazar analizine sahip bir üreticiden satan ve kiralayan, sizin için en iyi kalite ve uygun ürünleri sağlayan bir tıbbi şirketiz. En yeni teknoloji, üstün özellikler ve çok fonksiyonlu hasta yatak fiyatları bizimkinden daha ucuzdur. Ucuz fiyatları olan ürünleri sattığımızda kalite düşüşünün bir işareti değil, iş ilişkilerimiz ve finansal kaynaklarımız rakiplerinden çok daha iyi olduğu için. Çok iyi fiyat / kalite oranı olarak hesaplanan kuzen modellerimizin tamamı 24 ay garantilidir.

Aynı zamanda 10 yıllık yedek parça garantisi de veriyoruz. Ayarlanabilir hasta yatakları, artrit, dolaşım ve solunum rahatsızlıkları ve daha birçok kronik sağlık sorunu olan insanlar için uzun vadeli bir çözümdür.

Şifa Hasta Yatakları

Ayrıca bir hasta nakliye asansörü, hastanın günlük yaşamını kolaylaştırmak için bir hasta yemek masası ve hastaların transferine yardımcı olan soğuk bir hasta yatağı gibi yardımcı aksesuarlar da sağlıyoruz. Motorlu hasta yatakları hasta ve bakıcı için yüksek emniyetli ekipmanlarla üretilmektedir.

Tüm hasta yatak çeşitleri, motorda bir pil bölmesine sahiptir. Radikal Medical, satın alındıktan sonra hastanın karyolası ömrü boyunca sizi desteklemek için burada. Garanti ve satış sonrası destek hizmetlerimizle hasta yatağında satılanlardan sadece biri olduğumuz için onur duyuyoruz. Satın aldığınız hasta yatağınızla ilgili bir sorunuz varsa, bizi (534) 923 1906 numaralı telefondan arayabilir ve ihtiyacınız olan destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here