Hasta Karyolası ve Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul

0
23

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul, Şifa Medical hasta yatağını uzun süre veya belirli bir süre kullanmak zorunda olanlar için her bütçeye uygun ve kullanımı kolay sağlıklı ortopedik hasta yatakları satmaktadır. Kötü gün arkadaşı hastalara acil şifa verir ve hastalık İstanbul Zeytinburnu üretim ve satış office ve internet ortamından tıbbi araç ve gereçler sırasında hastaya destek olacak iletişim için Şifa Tıbbi hem istenen özelliklere ve kiralama veya satış yöntemi ile hizmet verir. Teknik destek ve satış öncesi ve sonrası tüm sorularla hizmetinizdeyiz. Herkesin çözümlerimizden kolay bir şekilde yararlanmasını istiyoruz. Bunun için en iyi hasta yatağı kiralama fiyatları Şifa Sağlığı tarafından sağlanmaktadır. Kısa süreli kullanım için yataklarımızı kiralayabilir ve hastanız için en iyi ortamı yaratabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul, Kiraya vermekten çok hasta bir yatak satın almak için uzun süre evde bakıma ihtiyacı olan insanlar için çok daha caziptir. Böylece hasta için en iyi ortam sürekli olarak sunulabilir. Ürünlerimizle birlikte hastaneler ve evde bakım ortamları için bir üretim hasta yatağı kiralama ve Satış Merkezi olarak hizmet veriyoruz. Hastaların güvenli ve rahat bir şekilde iyileşmesi amacıyla medikal sektörde üretilen motorlu hasta yatakları en son teknolojik imkanlarla firmamızın üretim tesislerinde titizlikle üretilmektedir.

Hasta Karyolası Kiralama, Üretimimizin dışında kalan motor yan korkulukları gibi bazı yedek parçaları sektördeki kalitesiyle ünlü tedarikçilerden tedarik etmekteyiz. Ayarlanabilir baş ve ayak parçaları ile bir bütün olarak karyola yukarı ve aşağı kaldırma hareketi sağlayan pistonlu motorlu Trendelenburg hareketlilik ile dört motorlu hasta karyolası modelleri sürekli güncellenen ve İstanbul mağazamızda satışa sunulmaktadır. Aile üyelerine ihtiyaç duyduklarında yardım etmek ve bakıcıların işlerini daha rahat yapmaları için bir işçi sağlığı firmasından güvenli bir elektrikli hasta karyolası satın alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatı, Web sitemizde tüm ürünlerimizi görmek ve farklı yerlerde çekilen özelliklerini ve resimlerini görebilirsiniz. Tüm siparişleriniz aynı gün içinde İstanbul bölgesine teslim edilir ve toplanır. İstanbul dışı siparişleriniz toplanıp paketlendikleri gün içerisinde adresinize teslim edilecektir. Lütfen bizi arayarak veya bir e posta göndererek fiyatlarımız hakkında bilgi isteyin. Hasta yatağı karyolası yaşlı ve engelli insanların yaşam kalitesini artırmak ve bakıcılar doktorlar fizyoterapistler vb.gibi hasta kişilerin müdahalesini kolaylaştırmak için geliştirilmiş tıbbi armatürlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here