Webceo Sektörel Harpuşta

Harpuşta

0
19

Harpuşta, Yalıtılmış siding ile parapet kombinasyonunun ağzının açılması bu bölgelerdeki kar ve su sızıntısının önlenmesi nedeniyle uygun malzemede bir çarpık ile kapatılmasını gerekli kılar. Warpushta nın amacı konut binalarında ısı yalıtımı gereksinimi haline gelmek ve parapetler ısı yalıtım malzemeleri elemanları yardımıyla kaplanmaktır. Yalıtılmış siding ile parapet kombinasyonunun ağzının açılması bu bölgelerdeki kar ve su sızıntısının önlenmesi nedeniyle uygun malzemede bir çarpık ile kapatılmasını gerekli kılar.

Harpuşta

Mermer Taş alüminyum ve çinko malzemeler yaygın olarak savaş uygulamalarında kullanılır ve evlerinize değer katar.. Warpushta yapımının amacı yapıya mümkün olduğunca çabuk girmeden yapı elemanından su ve nemi çıkarmaktır. Seri üretim ve imalat 200 cm ye kadar tek parça merdiven basamağı vb. Yüksek test değerleri; 12 00 MPa 7 00 Kn kütle 1 %5 vb. Ile su emme. Estetik ve gözeneksiz yüzey ekonomiktir çünkü montaj kolaylığı ile birlikte sağlam yapısı sayesinde üretim zayıflıklarınızı minimum değerlere düşürecektir.

Harpuşta Modelleri

Montajın düzgün olup olmadığı su terazileri ile kontrol edilmelidir. Harç parçaları bir araya getirildiğinde ve sıkıştırıldığında bazı yapışkan harçlar taşacaktır. Bunlar temizlenmeli ve fırça ile düzeltilmelidir. İlk olarak uygulama firması çatı parapetinin detaylı boyutlarını ve projeksiyonlarını ölçer ve warpushta yı saçak uygun olarak istenen modelde sipariş eder.

Harpuşta Çeşitleri

Warpusta genellikle ön yapıştırmanın üretimi mantodan yapıldıktan sonra yapılır. Manto yapıştırma harcı gibi çimento esaslı yapıştırma malzemeleri yerine yapıştırılır. Ölçeklerde ve aynı kotlarda olmak çok önemlidir. Harpuştan ın tepesi yağmur kar vb.olmak üzere çatı Deresine çevrilmelidir. suyun yukarıda birikmesini ve öne akmasını önleyin. Önemli ayrıntılardan biri savaş direklerinin bağlantı noktalarının malzeme köpük ise EPS XPS söve onarım harcı olarak adlandırdığımız söve ve savaş direkleri üzerindeki kendi malzemeleriyle doldurulmasıdır.

Harpuşta Malzemeleri

Silikon harç yapıştırıcı gibi malzemeler kullanırsanız bağlantı noktalarında çatlaklar çok yakın bir zamanda görmeye başlayabilirsiniz. Warpushtamızı yapıştırdıktan ve kavşakta tamir yaptıktan sonra sadece warpushtanın istenilen rengi boyanır. Ek bir bilgi olarak genellikle köpük EPS XPS harpuştas karga ve martılar yiyebilir veya Gaga ve Delebilir. Bu durumu önlemek için imalatın sonunda warpushta üzerine UV ışınlarına dayanıklı su yalıtım malzemesi uygulanır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here