Hamur Açma Makinası

0
11
Hamur Açma Makinası
Hamur Açma Makinası

Hamur Açma Makinası, istenilen hamurun çeşitli kalınlıklarda inceltilerek açılır. Hamur açma işlemi, konveyörü ileri geri hareket ettirerek gerçekleştirilir. İsteğe bağlı kesme aletleri ile açılan hamur çeşitli ebat ve şekillerde kesilebilir. Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir. Neosystem hamur kesme makinası – Tamamen paslanmaz gövde ve gıda. Normlarına uygun diğer makine elemanları – Hamur kalınlığını ve çapını ayarlama becerisi. Hamur açma işlemi minimum 3, maksimum 5 saniye sürer. Hamur Açma Makinası Endüstriyel hamur kırıcılar hızlı ve kaliteli hamur açma imkanı sağlar. Makina elemanları ve gövdesi paslanmaz çeliktir ve gıda normlarına uygundur. Hamur kalınlığı ve çapı ayarlanabilir.

Hamur Açma Makinası

Ayrıca kaide ve ayaklı modeller de var. Domino markası tarafından üretilen otomatik hamur kesme makineleri de çok yönlü makinelerdir. Hem kafe hem de pastanelerde kullanılabilir olduğu için yuvarlama için de kullanılabilir. Hamur Açma Makinası Tatlı ya da tuzlu hamurdan sert veya yumuşak olup olmadığı önemli değildir. Hamur Yoğurma, Hamur Açma, Hamur Kesme ve Yuvarlama. Pizza Açma makineleri ve dünyaca ünlü Domino markası, siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatlarla sunuluyor. Pastanız, çörekler, ama yufka parçasını açamıyorsanız, yufka’nın açılmasının zor noktalarına bakmalısınız. Yufka, un, su ve tuzdan genel materyallerden yapılır, ancak açılması kolay değildir. Bir yufkanın açılmasının zor noktaları nelerdir?

Hamur Makinası

Hamur Açma Makinası ne kadar kolay açılacağını söylüyorsanız, burada bizim için okuyabileceğiniz şey. Yufka özellikle Ramazan’da açıldı, yufka özel günlerde veya kahvaltıda misafirler için açıldı. Herkesin bir ziyafeti açamayacağından rahatsız olan insanlar olabilir. Ancak sizin için paylaştığımız tavsiyeye göre şaka yapan açılış. Hamur Açma Makinası kişisi olabileceğinizden bunları görmezden gelmemelisiniz. Yufka’nın açılış hilesine gidelim. Unu yoğurma kabına yoğuran ilk yer. Tuz ekle. Yavaşça yoğurarak suyu ilave edin. Mantığı yapacaksanız, hamur biraz sert olmalıdır. Kulağın sapına yapışmayan bir hamur almanız gerekir. Daha sonra hamuru bir gerdirme filmi ile örtün ve yarım saat dinlendirin. Dinlenme eşyasını eşit bez parçalarına bölün. Her boncuğu ununuzla elinize alın. Hamur açarken silindirleri ve silindirleri ayrı adımlarda kullanmalısınız.

Hamur Açma

Rulo, tonun plakanın boyutuna getirilmesi için kullanılmalı ve rulo büyütülüp büyütülmelidir. Usta zanaatkarlar sadece haddeleme pimi ile rulo yapabilirler. Düz bir yüzeyde bir avuç un un serpip bezel üzerine koyun. Hamur Açma Makinası Biraya yapışmayacak şekilde çok az un ekleyin. Daha sonra makaraları kağıda koyup hamuru düzleştirin. İleri ve geri hareketlerle kullanırsanız, yuvarlak pasta alamazsınız. Silindirleri bir elinizle ileri doğru çekin ve öte yandan fazla baskı yapmadan hamuru kendinize doğru çekin. Bu yöntemle, hamuru yavaşça döndüreceksiniz. Aşınmayın, hamur geri gelmeyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here