Gebze Otomatik ve Forklift Kapı Brandası

0
28

Gebze Branda, Rulo pvc Kapılar ve katlanır pvc kapılar iki ortam arasında ısı tasarrufu ve toz kokusu ve gazı önler. Rulo tipi hızlı Kapılar ve katlanır tip hızlı kapılar da büyük boyutlarda diğer sistemlere göre daha düşük maliyetlidir. Bu vernik sistemine bakarsak oto yıkama sistemi altındaki kurutma sistemi otomatik branda kapı sistemi modeli olarak tasarlanmıştır. Sistem kurutma modellerinde farklı çalışabilir; jant yıkama sıcak ön yıkama sıcak köpük ve sıcak durulama gibi avantajlara sahiptir. Basınçlı oto yıkama makineleri de vardır. Basınçlı oto yıkama makineleri ev ve endüstriyel tiplere ayrılabilir. Aynı şekilde aracı dokunmadan yıkamak için tasarlandı ve bunun için basınç kullanıldı. Bu tür makineler de çok popülerdir.^ Alt yıkama özelliği aracın tabanı yıkamasına ve çalışma parçalarını temizlemesine izin verir.

Otomatik Branda Kapı, PVC tuval branda hızlı hızlı hızlı açılır kapı fiyatları kapı fiyatları kapı fiyatları tuval branda otomatik kapı sistemleri için spiral spiral kapı kapı fiyatlarında bizi arayın. Tüm hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklılığı ile tercih edilir. 1100 dny pvc ve polyester branda yapımında kullanılır. Forklift branda kenarları ve arka tarafı her an açılabilen özelliğin yan taraflarında yapılır ve bu işlemin arka tarafı bir fermuar kullanılarak gerçekleştirilir.ön taraf Mika cam ile kaplıdır. Forklift branda olarak üretilen forklift brandaları soğuk ve sıcak çalışma koşullarında çok yararlıdır. Forkliftinize uygun tüm şekil ve özellikler üretilmektedir. Forklift kabinleri operatörlerin görünümünü en üst düzeyde tutmak için tasarlanmıştır.

Forklift Brandası, Ürün şeffaf veya herhangi bir renk branda ile tasarlanabilir. Silindir ve katlanır tip hızlı pvc kapılar elektrik kesintisi için manuel bir açıklığa ve kalkışlarda ve duruşlarda yavaşlamaya izin veren bir frekans dönüştürücü kontrol ünitesine ve hepsinde standart olarak bir emniyet fotosel güvenlik sistemine sahiptir. Hızlı pvc kapıları rulo ve katlamak için isteğe bağlı bir pnömatik güvenlik sistemi takılabilir. Rulo tipi hızlı pvc kapıların ve katlanır tip hızlı pvc kapıların ortalama rüzgar direnci 80 km m2 dir. Kural kapı yüksek hızlı PVC spiral iç veya katlanır kapı dış gibi son derece dayanıklı motor ve redüktör sistemleri ile kapı sağlar. Yüksek hızlı PVC spiral kapı alternatif kapı sistemlerinin hantal çalışması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here