Gap Kimya Hizmetleri

0
27

Galvano Kimyasalları, Sadece demir ve çelik için uygun bir kimyasaldır. Yağ alma banyoları için katkı maddeleri alkali daldırma yağ alma banyoları, zor yağlı parçaların giderilmesi için yağ alma banyolarına katkı maddesi olarak kullanılır. %1 gibi düşük konsantrasyonlarda kullanıldığında, yüzey aktif kimyasallar ve emülgatörler yardımıyla yağın çıkarılmasında etkili olacaktır. Cleanol US 470 alkali Ultrasonik yağ giderme, metal endüstrisinde Ultrasonik yağ giderme banyolarında kullanılan yüksek alkalin bir kimyasaldır.

Galvano Kimyasalları

Yağ Alma Kimyasalı, Demir ve çelik bakır altın Zay, pirinç alüminyum ve galvanizli parçalarda koyulaşmadan güçlü yağları çıkarmak için kullanılabilir. Ultrasonik yağ alma banyolarında 60°C’de %3 konsantrasyon ve 5 8 dakika kullanılabilir. Cleanol us 13 alkali Ultrasonik yağ giderme demir çelik bakır çinko çinko pirinç alüminyum altın ve galvanik kaplamalı parçalar koyulaştırılmadan güçlü yağların uzaklaştırılması için kullanılır. Alüminyum kromattan önce alkali yağ giderici olarak da kullanılabilir.3 %5 banyo konsantrasyonunda, 60°C ve 5 dakika Ultrasonik yağ alımı yeterlidir.

Yağ Alma Kimyasalı

Fosfat Kimyasalları, Galvanizleme kaplama endüstrisinde kullanılan korozyon inhibitörleri ve gaz kesme kimyasalları imalat endüstrisinde kullanılan tel ve boru tel çekme boru çizimi çinko fosfat kimyasalları da ılve kimyasal rekabetçi ürünlere sahiptir. aşınma gibi koşullar oluşabilir. Galtek galvano metal kaplama kimyasalları metalleri korumak ve metalin daha güzel görünmesini sağlamak için kullanılır. Gap chemical company, kaplama uygulamalarını uygulayabileceğiniz firmalardan biridir. Metal kaplama yöntemleri nelerdir? Metal kaplamanın en yaygın yöntemleri çinko ve fosfat kaplama yöntemleridir.

Fosfat Kimyasalları

Gap Kimya Hizmetleri, Bu yöntemler yüzey kaplama kimyasalları kullanılarak elektroliz ile uygulanır. Çinko kaplama diğer kaplama tiplerine göre daha elastiktir, bu nedenle boyutları genellikle çok küçük cıvata ve somunlarda kullanılır. Nasıl Metal Kaplama Alabilirim? Gap Kimya bünyesinde metal kaplama galvano kaplama uygulamaları evinizdeki musluklardan araba parçalarında somun cıvatalarına kadar yapılabilir. Şirketle site üzerinden iletişime geçebilir ve kaplamalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Gap Kimya Hizmetleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here