Desenli Asfalt, Akrilik Zemin Kaplama ve Bisiklet Yolu Boyası Hizmetleri

0
91

Akrilik Zemin Kaplama, dış etkenlere dayanıklı renkli akrilik esaslı renk malzemesidir. İlk iki kat yukarıdaki astar ile birlikte kullanılır ve son kat bir kaplama malzemesi olarak uygulanır. Güçlü formülü sayesinde hava koşullarından etkilenmez ve uzun yıllar renk kalitesini korur. Akrilik zemin kaplamasını kullandıktan sonra elastik bir yapı haline gelir. Bu, alt tarafta güçlü bir tabakanın oluşmasına neden olur. Akrilik bisiklet yol kaplaması akrilik bisiklet yol kaplaması birkaç katmandan oluşur. İlk olarak, zemin astarı daha sonra malzeme doldurulur ve son olarak akrilik boyalar uygulanır ve kaplama tamamlanır. Bisiklet yolu boya fiyatları akrilik ve çimento esaslı Arklık boyaları sette satılmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama

Desenli Asfalt, Set fiyatı 180-280 TL arasındadır. Akrilik saha boyaları KG şeklinde satılmaktadır. KG Fiyatı 1 5 – 2 EUR arasında değişmektedir. Baştan aşağı takviye edilmiş ve yüzeyi renklendirilmiş olan sokak yüzeyindeki renkli beton malzeme tamamen çıkarılıp siyah betonla değiştirildi. Adolin soğuk trafik boyası, tek bileşenli bir solvent bazlı uzun ömürlü ve dayanıklı yol hattı boyasıdır. Güneş ışınlarının, deniz suyunun ve yağmur suyunun olumsuz etkilerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Desenli Asfalt

Bisiklet Yolu Boyası, Yol çizgisi boyaları kendi aralarında farklı tiplere ayrılır. Sınır taş boya bisiklet yol boya yaya yol boya ve su bazlı yol trafik boya ve Florasan yol çizgi boya çeşitleri vardır. Trafik boyaları da park hatları boya olarak kullanılır. Karayolları, otoyollar, fabrikalar ve otoparklarda işaretleme için kullanılır. Siyah ve beyaz sarı kırmızı ve yeşil renk seçenekleridir. 1 kg 3 kg 20 kg ve 25 kg paket satıldı. 20 kg luk Adolin yol çizgi boyası ortalama 80 metrekare alana boyanmıştır. Firmamız epoksi boya uygulamaları ile katlarınıza kalıcı çözümler sunmaktadır.

Bisiklet Yolu Boyası

Yüksek kimyasal direnç ve kolay temizleme özellikleri ile aşağıdaki konularda size uzun ömürlü ve sağlıklı hizmet sunuyoruz. boya yol işaretleme boya otopark hatları, yol hatları, Park, Park işareti yol işaretleme boya ve duvar boyası yol hatları boya Park hatları, kolon yaya yolu, boyama, otopark çizgi boya Park hatları Park hatları fabrikada fabrikanın boyama hatları yaya hatlarında fabrika, fabrika hatları fabrika fiyatları yol işaretleme boya.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here