Dega Basım

0
21

Kuşe Etiket, Kağıt veya plastik bazlı etiket türleri genellikle kargo etiketleri için uygun olarak yaygın olarak kabul edilen kısa süreli kullanım için kullanılır. Bu etiketleri en düşük maliyeti oluşturarak kullanabilirsiniz. Nakliye etiketleri genellikle 100 mm x 100 mm genişliğindedir. Bu etiket, baskı dışı etiket üreticilerinden elde edilebilir. Maliyetleri azaltmak için eko termal etiketi tercih eden şirketler genellikle kısa süreli.

Kuşe Etiket

40×58 Terazi Etiketi, Kullanım için ideal bir etiket türüdür ve bu da sevkıyat kutularına sevkıyat ayrıntılarını yazar. Hammadde eko termal nakliye etiketidir).Kargo etiketi istediğiniz kargo etiketinin boyutunu talep edebilirsiniz kargo etiketinin standartlarının ötesine geçmek istediniz 100 mm x 120 mm çap olabilir ve bu etiket boyutu ve standart nakliye detayları dışında etiketlere farklı bilgi eklemek için etiket genişlikleri oluşturur.

40×58 Terazi Etiketi

Nakliye etiketi genellikle beyaz standart etiket tipi yüksek nakliye şirketleri genellikle aylık kullanım oranlarına bağlı olarak şeritsiz termal baskı maliyetini azaltmak için düz beyaz baskısız bir nakliye etiketi kullanırlar. Kargo etiketleri genellikle parsel üzerindeki kutuya yapıştırılır ve parsel üzerinde çıkıntı yaptıkları için yapışkan özelliklere sahip baskısız etiketler kullanılır.

Kargo Etiketi

Eko Termal Etiket, Kutu ve parsel yüzeyindeki özel yapışkan özelliği ile hammadde yapıştırıcı özelliği kargo etiketine göre özeldir. Lamine üst termal etiketlerin ömrü, Eko termal etiketlerden yaklaşık 3 ila 5 ay daha uzundur ve bu nedenle aralarında hafif bir fiyat farkı vardır. Bu nedenle, hızlı bir şekilde tüketilmesi gereken bir etiket türüdür. Kargo etiket baskı modülü ile alışveriş sitenizden aldığınız sipariş için müşterinizin bilgilerini etiket etiketine yazdırabilirsiniz.

Eko Termal Etiket

Kargo etiketi için herhangi bir düzenleme yapabilirsiniz. Bir nakliye etiketi yardımıyla, nakliye için herhangi bir karışıklık yaşamayacaksınız. Yükleme ücretsizdir. Daha fazla veri ve ayrıntı için mail veya whatsapp desteğini kullanabilirsiniz. Eko termal etiketlerde, baskı termal ısı ile yapılır ve bu nedenle şerit kullanılmaz. Şerit maliyeti olmadığından, baskı maliyetiniz çok düşüktür. Bu nedenle en çok tercih edilen etiket türüdür. Termal baskı için uygun bir yazıcınız varsa ve etiket kullanımınız 6 aydan azsa.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here