Webceo Sektörel Dega Basım Etiket Sanayi ve Barkod Etiketi Hizmetleri

Dega Basım Etiket Sanayi ve Barkod Etiketi Hizmetleri

0
15

A4 Etiket Kağıdı, Şirketlerin ihtiyaçlarına uygun olarak, hem manuel etiketleme makinesi üreticileri hem de etiket üreticileri aynı boyutlarda etiket ve etiket makineleri ürettiler ve daha da farklı Boyutlar hala devam ediyor. Farklı boyutlarda üretilen bu etiketler tekstil sektörü dışındaki birçok sektörde kullanılmaktadır. Türkiye’de yaygın olan önlemler. Etiketin genişliği x-length olduğundan, kullandığınız makinenin boyutu içinde etiketler satın alabilirsiniz. Etiketlerinizi özelleştirmek istiyorsanız, Dega printing müşteri temsilcilerine başvurun. İstediğiniz etiket tasarımı önlemleri ile, istediğiniz etiketleri tasarlayıp teslim edeceğiz.

A4 Etiket Kağıdı

Etiket Ölçüleri, özel tasarım etiket baskı baskı etiketleri ile sektörde faaliyet gösteren firmalardan biri uzun yıllardır bir fiildir. 8 makine Parkı ile hızlı üretebilen Firmamız, doğa dostu olarak da çalışmaktadır. Üretimden önce veya sonra üretilen tüm ürünlerimiz geri dönüştürülmüş atıklardır. Tasarım bittikten sonra bir etiket basacaksanız, onayınızı alacağız ve baskı işine devam edeceğiz. Tüm bitmiş ve bitmiş etiketleriniz uzman lojistik ekibimiz tarafından size teslim edilir. Türkiye’de nerede olursanız olun, baskı ve etiket işinizde hızlı ve sorunsuz bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorun yokken etiket nasıl yazdırılır.

Barkod Etiketi Boyutları, sorununuzu hızlı bir şekilde çözün. Çok büyük bir boyuta sahip olmak; hayranlarınızı veya potansiyel müşterilerinizi etkilemek için başarısız olabilir. Ürün etiketleri genellikle belirli boyut gereksinimlerine sahiptir. Yanlış boyutta etiketler aslında markanıza yanlış mesaj gönderebilir. Bu çok önemli bir karar olduğundan, etiketlerinizin büyüklüğüne karar verirken bilmeniz gereken bazı şeylere daha yakından bakalım. Etiket tasarımı boyutları tasarımınızın boyutuna bakılmaksızın dikkate alınması gereken ilk şeylerden biri, etiketlerinizi uygulamayı planladığınız yerdir.

Dega Basım Etiket Sanayi

A4 Etiket Kağıdı Şablonu, Ürün ambalajınıza uyacak belirli bir boyutta olacaklar mı? Ayrıca, tek bir marka etiketinin birden fazla amaç ve paket boyutu için kullanılabileceğini de unutmayın, bu nedenle etiketlerinizi uygulamayı planladığınız en küçük yüzeyi düşünmek en iyisidir. Ürünleriniz için doğru boyut etiket tasarım önlemlerini almak hem sizi hem de müşterilerinizi etkileyen bir konudur. Etiket boyutunu seçin ambalaj boyutlarınızı ölçtüğünüzden ve etiketlerinizin ambalajınız için çok büyük veya çok küçük olmadığından.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here