Cep Telefonu Tamiri – Cep Hastanesi

0
42

Cep Telefonu Tamiri, 3.Birim Cep Telefonu Tamir Kullanımı, Lehimleme Teknikleri. Ölçüm Aleti Kullanımı. Sıcak Hava Terminali Kullanımı. Cep Telefonlarında Kullanılan Bileşenlerin Tanınması. Ön muayene ve final sınavı teknikleri. Arıza Tespit Teknikleri. Fiziksel, Sıvı Temas Hasarının Belirlenmesi. 4.Bir Birim Cep Telefonu Üzerinde Lehim. Lehimleme nedir.? nasıl.? Lehim araçları giriş ve kapama düğmesi lehimleme ve sökme(direnç, kondansatör, vb yan ses tuşları ve lehim yan ses tuşları SMD bileşeni yükleme soket lehim ekran şarj soketi temel lehim talimat ekipmanları.)) lehimleme 5.Ünite işletim sisteminin kurulumu ve tanıtımı. İşletim sistemini cep telefonunuza nasıl kurabilirsiniz.? İşletim sistemini (firmware) telefona yükleyin. Biçimi Virüslü Cihazlara Atın.

Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu virüs temizleme işlemi kilitli cihazları açmak için bir cep telefonu bir virüs programı yükleme. Gizli Kodların Kullanımı. 6.Birim arıza tespiti ve sorun giderme. Donanım Sorunlarını Çözmek İçin Adımlar. Devre izleme, jumper teknikleri ve çözümleri. Samsung Galaxy S8 ekran kırık olduğunda, ekranı değiştirmek için kesinlikle gerek yoktur. Kendi işinde uzman olan Samsung teknisyenlerimiz tarafından, 1 saat içinde tamir edilebilir ve yapılan tüm testlerle size teslim edilebilir. Samsung Galaxy S8 Ekran Değiştirme Fiyatı ? Ekran değişim ücretimiz 1150 TL’dir. Eğer cihazınızın ekran gelip ekran dokunmatik değil, cam değişiklikler yapılması gerekir. Bizim cam döviz fiyatları için buraya tıklayın.

Cephastanesi.org

S8 ekran değişikliği sırasında ve sonrasında, kesinlikle telefonunuzdaki bilgileriniz silinmeyecektir. Bilgilerinizin teknik servisimiz tarafından silinmeyeceğini garanti ederiz. Aynı zamanda, telefonun performansı, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekranın parlaklığı kesinlikle değişmez. Ekran değiştikçe, telefonunuz test edilecek ve inceleme için size sunulacaktır. Samsung Galaxy S8 ekranı nerede değişiyor ? Samsung Galaxy S8 ekran değişim fiyatı? Samsung Galaxy S8 ekranının fiyatı ne kadar?

Cep Hastanesi

Samsung Galaxy S8 ekran değişim fiyatı $ 1150. Telefonunuzu bize teslim ederken bilgilerinizi güvende tutun. Onarım veya parça değiştirme sırasında, telefonunuzda saklanan sayılar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraflar ve videolar benzer şekilde tüm telefon içeriği olduğu gibi korunur. LG modellerinde ekranın değiştirilmesi sırasında, sadece sorunu çözüyoruz, telefonunuzun içeriğine dokunmuyoruz.

Cep Telefonu Tamiri Fiyatları

Bununla birlikte, telefon modeliniz nedeniyle olası kayıp riskini en aza indirgemek için ulaşmadan önce yedeklemenizi öneririz. Samsung ekranını değiştirmek kaç saat sürer? Samsung cep telefonunuzun ekran değişimi yaklaşık 1 saat sürer. Bu kez çalışma yoğunluğu ve post-cam değişim kontrol testleri içerir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here