Cep Telefonu Tamiri ve Ekran, Cam Değişimi – Cep Hastanesi

0
13

Ekran Değişimi, görürse önce cihazınızın ekranını kontrol edin ve sarı lekeli siyah çizgiler varsa cihazınızın ekranını değiştirmelisiniz. Cam ve ekran birbirine bağlı olduğundan kople ekranı değiştirilir.Bu LCD ekranınızı değiştirmek anlamına gelir bu da cihaza dokunmaz. ASUS Zenfone 6 ekranınızın değiştirilmesinden sonra bilgi silindiği için herhangi bir veri kaybı yaşamayacaktır.Tamirdünyası 6 aylık garanti farkıyla Tamirdünyası ancak sizin neden olmadığınız durumlarda yardımcı oluyoruz. Eski orijinal gibi dünyada bir ekran değişikliği olan Asus Zenfone 6 cihazını kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ekranlar için geçerli değildir ancak asuslaptops günlük çalışmalarımızda sürekli olarak taşıdığımız bilgisayarlar kadar dayanıklıdır.

Cep Telefonu Tamiri, Çünkü tüm dizüstü bilgisayarlar ekranların en uygun parçalarını kırabilir ve çatlayabilir. Belki de işin en kötü kısmı kırık Asus dizüstü bilgisayar ekranı garanti kapsamında değildir. ASUS telefonunuzun tekrar mükemmel çalışmasını sağlamak için cihazınızı onarmamıza yardımcı olmak için farklı işlevler kullanıyoruz. Asus yedek parça biz görüntüler Windows paneller sayısallaştırıcılar ve çok daha fazlası var. Bu şekilde telefonunuz ilk kez satın aldığınız gibi bakmaya ve çalışmaya devam ediyor. Asus display replacement fiyatları için aşağıdaki tabloya göz atın. Cep Hastanesi ndeki tüm ASUS display exchange işlemleri 1 saatten daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Cam Değişimi, Onarım İşlemi Sırasında Bilgilerim Silinecek Mi Asus Zenfone 6 ekranı değiştirirken veya camı değiştirirken mevcut resim video kılavuzu notları takviminiz veya başka herhangi bir bilgi silinmez. İsterseniz çalışanlarımız tarafından yedekleme yapabilirsiniz. Parça Değişiminin Kalitesi Nedir Ekranı veya camı değiştirme sürecinde kullanılan malzemeler piyasadaki en iyi parçalardır. Size en iyi hizmeti sunmak için kaliteyi korumayı hedefliyoruz ve arzuluyoruz. Ayrıca herhangi bir mağduriyeti önlemek için kullandığımız ekrana veya diğer donanım parçalarına 6 ay garanti veriyoruz. Garanti Belgesi bir damga olarak firmamız tarafından verilir. Bir Ekran Koruyucu Yüklemenizi Öneriyor Muyuz Ekran büyüdükçe telefonların kırılması daha olasıdır. Ekranınızın tekrar kırılmaması veya herhangi bir hasara neden olmaması için bir ekran koruyucu yüklemenizi öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here