Webceo Sanayi Barkod Etiketi

Barkod Etiketi

0
38

Barkod Etiketi, nereye yapıştırılacağına ve ne kadar yapıştırılacağına bağlı olarak, seçim buna göre yapılmalıdır. Termal etiket yüzeyi ve yapıştırıcı çeşitlere ayrılır. Daha uzun baskı kalıcılığı sunan ve daha net baskı sağlayan en iyi termal etiketler. Adından da anlaşılacağı gibi, basılı etiketler barkod etiket üzerinde bir barkod var. Termal (doğrudan ısı ) veya termal transfer ( şerit ) baskı. Buna ek olarak, nokta vuruşlu ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar etiketleri yazdırabilir. Ekonomik olmadığı için bu yöntemler tercih edilmez. Bugün, barkod yazıcıları neredeyse bu iş için yaratılmıştır. Bu, ihtiyacımız olan barkod etiketine kıyasla etiketleri yazdırmanın en basit yoludur. Hepimiz ürünlerimizi pazarlamak için barkodlara ihtiyacımız olduğunu biliyoruz.

Barkod Etiketi

Şimdi, satın aldığımız tüm ürünler için ambalaj veya etiket üzerinde bir barkod görüyoruz. Barkod etiketi termal ve termal olabilir veya kağıt veya plastik esaslı olabilir. Ayrıca yazdırılabilir (renk) veya yazdırılmamış (tamamen boş). Hepsi ürünle ilgili. Ürün ya da Ürün vermeye devam edeceğiz nereye ambalaj barkod etiket kalacağız? Bu, boş çıkartmanın ürün üzerinde basılan renk etiketine uyacağı anlamına mı geliyor? Bu tür sorular çok önemlidir. Bir örnek vermek için: bir tekstil Fabrikası düşünün. T-shirt bizim ürün üzerinde. Ürünümüze ne kağıt ne de plastik etiketler yapıştırılır. Barkod etiketi uygun kumaş etiketi yerine dikilir. Bu durumlarda, barkod yazıcıları, termal transfer yöntemiyle kurdeleler adı verilen karbon şeritlerle de basılabilir. Barkod etiketi, ürün koruma ambalajı, ürünün hangi gemisi baskı yapabilir veya kutularda.

Dega Basım Etiket Sanayi

Ancak Bayan, tüketimin ne zaman saklandığına ve ne zaman saklandığına ihtiyaç duymaz. Bir şişe zeytinyağı üzerine basılmış bir renk etiketi vardır. Bununla birlikte, şişeleri kasaya göndermenin maliyeti, doğru renk etiketinin basılması gerekli değildir. Çünkü önemli olan ürünün ürünün depolandığı ambalaj olmamasıdır. Bir ürün için 1000 $ ‘lık bir maliyetle bir barkod etiketine yapışırsanız, renk etiketi 10 $’ lık bir maliyetle bir ürüne yapışmak mantıklı değilse, ürün pazarlama için uygun olmayacaktır. Barkod herhangi bir etiket, kağıt, plastik, termal, termal, lazer, tabaka üzerine basılabilir. Barkod etiketi olarak kullanacağınız etiket türünü belirtmelisiniz. Hızlı veya ucuz, sizin için zor mu? Yapıştırılacak yüzeyi etiketleyin üretici şirketini belirttiğinizden emin olun. Aksi takdirde, yanlış barkod etiketini etiketlemeyi seçebilirsiniz. Bu durumda, satış temsilcisi sizi doğru etiket seçimine yönlendirebilir. Bu kağıdın üst yüzeyi beyaz ve pürüzsüzdür, ısıya daha duyarlıdır, çünkü baskı Daha net bir şekilde elde edilir.

Kaynak: https://www.degabasim.com/barkod-etiketi/

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here