Barkod Etiketi » Pos Rulosu » Ribon » Dega Basım Etiket Sanayi

0
463

Barkod Etiketi, Bu nedenle, genellikle günlük kullanım için veya 6 aylık raf ömrünü aşmayan hızlı tüketim ürünlerinin etiketlenmesi için kullanılır. Lamine termal etiket, öte yandan, yüzeydeki laminasyondan daha dayanıklıdır. Böylece, raf ömrü 1 yıla kadar olan ürünler için kullanılabilir barkod etiketi boyutları.

Barkod Etiketi

Pos Rulosu, Termal transfer yöntemi kullanmak istiyorsanız baskı maliyeti artar. Bununla birlikte, etiketin kalitesi de artmaktadır. Vellum, kuş, floresan, Silvermat, Fastyre gibi etiketler bu şekilde basılmıştır. Kuş etiketi parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Genellikle kısa raf ömrü veya temizlik ürünleri için ambalaj etiketi olarak kullanılır. Vellum etiketi kuşlara benzer özellikler gösterir ve sadece mat ve pürüzlüdür renkli barkod etiketi.

Barkod Etiketi ve Fiyatları

Ribon, ile baskı sırasında, bu pürüzler dolar ve etiket sürtünmesi gibi dış etkilere karşı daha dayanıklı hale gelir. Floresan etiket, 5 farklı ve canlı renge dikkat çekmek ve ürünleri birbirinden kolayca ayırmak için kullanılır. Fastyre etiketi çok güçlü bir yapıştırıcıya sahiptir ve halı, çanta, diğer etiketlerin kullanılamadığı lastikler gibi sert yüzeylerde tercih edilir. Silvermat etiketi en yüksek kalitededir ve uzun yıllar kullanılabilir ve dış etkenlerden etkilenmez barkod etiketi a4.

Barkod & Yazıcı Etiketleri

Bu özellik nedeniyle, genellikle armatürleri etiketlemek için kullanılır. “Yerel üretim” logolu etiket ürünleri bazı pazar raflarında yer almaya başladı.Türkiye’de Ticaret Bakanlığı tarafından üretilen tüm ürünlerin etiketleri, tarifeleri ve fiyat listelerinde kolayca görülebilen ve okunabilir olan “yerli üretim” logosu, bazı pazarlarda belirgin hale geldi ve logonun tanıtımı zaten tüketici kuruluşları tarafından memnuniyetle karşılandı barkod etiketi ankara.

Barkod Sistemleri (Barkod Etiketleri, Ribon, Yazıcı, Okuyucular)

Bursa tüketiciler Derneği Başkanı Sitki Yılmaz, yaptığı açıklamada, tüketicilerin yerli ve yabancı ürünlerin zorunlu “yerli üretim” logolarını etiketlere ayırmalarını sağladığını söyledi. Bu etiket, Türkiye’deki tüketicilerin ayırt edici özelliği nedeniyle yerli malları tercih edeceğini belirten Yılmaz, ” yerli ürünlerle yerel üretim logosu daha fazla tüketilecek barkod etiketi nedir.

Barkod Etiketi, Termal, Kuşe, Kuyumcu Etiketleri, Ribbon

Yerli tüketim arttıkça yerli üretim artacaktır. Bu durum ekonomiye katkıda bulunacaktır.” dedi. Yılmaz, etiketin tüketiciler için önemli olduğunu, tüketiciye logo ve bilgi ile farkındalık yaratmanın son derece önemli olduğunu belirtti. Türkiye’deki döneme bağlı olarak, bu logo sayesinde yerli mallara verilen önem artacak ve tüketicilerin dikkatini çekecek Yılmaz, ” yerli mallarımız olmalı, çünkü yerli mallarımız ülke mülkiyetindedir barkod kağıdı a4.

Rulo Termal Barkod Etiketi ve Ribon Üretimi, Silvermat Metalize

Bu uygulama çok doğru ve biz yerinde görüyoruz. Birlikte ülke mülkünü ele geçirelim. İlgili yönetmelik, 18 Eylül’de Resmi Gazetede yayınlandı. Bu tarihten 15 gün sonra yürürlüğe girmesi bekleniyordu. Fiyat, Balmumu şeritlerinin ortalama fiyatının iki katıdır ve reçine şeritlerinin fiyatı fiyatın yarısıdır.

Termal Barkod Etiketi 30X60 Tekli 1000 lik Rulo 24 RULO

Bazı barkod yazıcılar normalde Balmumu reçine şeritler Balmumu gerektiren iken, kağıt tabanlı etiketler üzerinde yazdırmak için Balmumu şeritler gerektirir. Bu barkod yazıcının baskı kafası ile ilgilidir. Piyasada kullanılan şeritlerin %1’ini oluşturan Balmumu reçine şeritleri aşağıdaki boyutlarda üretilebilir kalite barkod.

Barkod Etiket Barkod Yazıcı Ribbon Barkod Okuyucu

Baskı için wax resin ribbon ile plastik bazlı etiketler üzerine çalıştığınızda, baskı gibi el, pençeler, vb sürtünme gibi nedenlerden dolayı silinmiş olabilir. Reçine şerit ile baskı yerine kalıcı bir baskı mum reçine şerit istiyorsanız daha uygun olacaktır oscar barkod.

Kaynak: Dega Basım Etiketi Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here