Akrilik Zemin Kaplama Hizmetleri – Gündoğdu Asfalt

0
17

Akrilik Zemin Kaplama, Tercihen özel astarlı asfalt veya beton üzerine 2mm 3mm kalınlığında istenilen renklerde uygulanabilir. Yastık akrilik sistemi bitüm modifiye akrilik veya kauçuk toz dolgulu yastık yüzey regülatörü akrilik kaplama ve akrilik kaplama boya katmanlarından oluşur. Kullanım alanları şunlardır: tenis kortları basketbol sahaları voleybol sahaları hentbol sahaları çok amaçlı spor sahaları atletizm çocuk oyun alanları.

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zeminler çok kısa sürede kolayca temizlenebilen ve kolayca tamir edilebilen dayanıklı hijyenik bir spor zeminidir. İç ve dış mekanlarda uygulanabilen akrilik zemin ağır kullanıma dayanıklıdır ve herhangi bir zemine kolayca uygulanabilir. Elastik yapısı nedeniyle kırılmaz. En az 10 C hava sıcaklığında ve yağışlı olmayan havalarda uygulanabilen iç ve dış alanlar için tasarlanmış bir kaplamadır.

Akrilik Zemin

Değişen hava koşulları zemini etkilemez zeminde kırılma veya çatlamaya neden olmaz. Akrilik döşeme ve fiyatlar için bize ulaşın. Kullanmak çeşitli sentetik reçineler ve özel estetik dekoratif dayanıklı hijyenik döşeme malzemesi olmayan amacına bağlı olarak hava koşulları kayma sıcaklık değişimleri ve kimyasal yoğun yaya yolu ve küçük veya büyük alanlar için tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilecek dolgular ile.

Akrilik Zemin Türler ve Uygulaması

Tercihen çeşitli renklerde 2 3 mm kalınlığında özel kaplamalı asfalt veya beton üzerine uygulanır. Sistem son bir boya tabakası olan modifiye sentetik bir yüzey regülatörü ile tamamlanır. Bu sistem tüm modifiye akrilik veya kauçuk toz dolgulu yastık yüzey regülatör akrilik kaplama ve akrilik kaplama boya oluşur. Açık hava spor alanları için ideal olan çok amaçlı geliştirilmiş bir sistemdir.

Akrilik Boya | Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

Spor alanları su bazlı akrilik reçine ve estetik ve ekonomik zemin kaplamaları için özel olarak tasarlanmış çeşitli sentetikler ile modifiye edilmiştir. Tercihen özel astarlı asfalt veya beton üzerine 2 3 mm kalınlığında çeşitli renkler uygulanır. Sistem bitüm modifiye akrilik veya kauçuk toz dolgulu yastık yüzey regülatör akrilik kaplama ve akrilik kaplama boya oluşur. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirildi. Kullanılacak malzemeler ITF sertifikalı olmalıdır.

Kauçuk ve Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplamaları nasıl uygulanır sistemi oluşturan malzemeler varillerde sıvı pelet kıvamına gelir ve asfalt veya beton zemine yağmursuz ve en az 10 – 12 C hava sıcaklığında ayrı tabakalar halinde uygulanır. Bu işlem sırasında ana şey alt kat tamamen kuruyana kadar bir üst katın inşa edilmemesidir. Önce mevcut zemindeki mevcut yüzey kusurları bir karışım ile kaplanır eğer zemin beton ise bir zemin bir beton hazırlayıcı ile kaplanır ve daha sonra sistem yukarıda belirtildiği gibi kaplanmaya başlar.

Akrilik Zemin Kaplama Birim Fiyat

Uygun hava koşullarında yaklaşık 6 gün içinde 1 mahkeme bitirilebilir. Ama zamanın uzun olmasının nedeni güverteleri beklemek. Başka bir deyişle 6 gün içinde tamamlanması gereken mahkeme sayısı artabilir. Akrilik zemin kaplamaları ve spor zemin inşaatı akrilik zemin kaplamaları altyapı sahalarının inşa edileceği alan düzgün bir şekilde düzleştirilir ve daha sonra 60cm x 20cm sınır ile çevrelenir.

Akrilik Kaplama Malzemesi

Tel örgü için kullanılacak boruların mapaları borunun betonu dökülürken her üç metrede bir kalıba yerleştirilir. 15 cm büyük taşlarla doldurulmadan önce toprağın kaldırımın kenarındaki alanda 20 cm yüksekliğinde kalması için sıkıştırılır. Bu sıkıştırılmış zemin %50 taş tozu ile karıştırılmış ortalama 15 cm’de mekanik olarak stabilize edilir. Bu işlem sırasında bin metre başına 6 8 partiye enine ve tek taraflı perdeler verilir.

Akrilik Zemin Kaplama Teknik Şartnamesi

Bu eğim yağmur suyunun sahada rahatça kaymasını ve dolayısıyla kurumasını kolaylaştırmak için yapılır Hızlı kuruma özellikleri nedeniyle çok hızlı uygulanması gereken bir tekniktir. Bu nedenle bu konuda iyi bilgili bir kişi ile yapılması tavsiye edilir. Bu konuda çok fazla başarı yoktur ancak boyanın.

Cushion Akrilik Zemin

Çabuk kurumasını önlemek için bazı maddelerle destek sağlanır. Yan ürünlerden çok etkilenmeyen akrilik boya hızla kurumaya devam edecektir. Yukarıda belirtilen tüm malzemeler akrilik esaslı olup kurutulduktan sonra tamamen geçirimsiz hale gelir ve hava koşullarından etkilenmeden uzun yıllar kullanılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here