Ağır Nakliyat Hizmeti

0
19

Ağır Nakliyat, Müşterilerimize ağır nakliye ve proje taşımacılığında en iyi fiyat politikası ve ekonomik fizibilite çalışmaları ve proje taşıma hizmetleri sunmaktayız . Uzun ve geniş arazi yolları için izin gerektiren her ne pahasına olursa olsun proje bazında hizmet veriyoruz. Tır lowbed Transportation Sancak ağır hizmet tipi taşımacılık sektöründe agen transportation adı altında 2000 yılında başlamıştır. 2008 yılından bu yana gelişen taşımacılık sektöründe SANCAK ağır hizmet taşımacılığı adı altında ağır hizmet taşımacılığı ve proje taşımacılığı hizmeti devam etmektedir.

Tecrübe ve deneyim, çekici jumbo lowbets ve iş makineleri ile ağır nakliye 17 yıl fabrika ben böyle B, güvenilir ve özverili bir şekilde mal teslim edilen sınır tanımadan şehir içi ve şehirlerarası bölge bazında parsiyel taşımacılık parsiyel ve komple kamyon ve kamyonet gibi ekipmanları çelik yapı kazan taşıma v. ulaşım hizmetleri . Proje taşımacılığı yerli proje taşıyıcılarının hesaplanması ve analizi doğrultusunda, yüke uygun ekipmanlarımızla projeyi taşımanın en güvenilir yolunu oluşturuyoruz.

Ağır Nakliyat

Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi aracılığıyla müşterilerimizin ulaşımını gerçekleştiren araç veya araçların durumu veya konumu hakkında doğru ve eşzamanlı bilgi verebiliriz . Araçlarımıza ve taşıdığımız kargoya oluşabilecek Olası hasarlara karşı nakliye sigortamız kapsamındadır . Sancak, ağır yük taşımacılığı başarısının temel temelinin insan faktöründe yattığını ve taşımacılık sektörünün en zor ve en deneyimli alanlarından biri olan ağır yük taşımacılığı eksen uzmanlığının önemli bir bölümünü oluşturduğunun farkındadır.

Kahveci Ağır Yük Taşımacılığı

Bu uzmanlıkla, standartları zorlayan zamanında ve doğru bir şekilde olağanüstü yükler taşıyarak müşterilerimizin beklentilerini tatmin edebilmekten gurur duyuyoruz. Ülkemizde ağır yük taşımacılığı, standart Boyutlar dışındaki yüklerin ve bazen satış sonrası hizmetlerin taşınmasını içerir. Ağır ulaşım sadece şehirler arasında değil, aynı zamanda ülkeler arasında da olabilir. Herhangi bir şirket bu gönderiyi yapamaz. Eskişehir, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılıkta ulaşımda kendini geliştirmiştir. Burada birçok şirket Avrupa Asya Balkan ve Uzak Doğu ülkeleri ile iş yapıyor. Ve Ağır Nakliye Nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here